Wpis z mikrobloga

Emocje już opadły, więc teraz powiplerujmy sobie trochę do tego pana. Bardzo się cieszę z tego jak się Sainzowi kariera układa, i że po tylu latach Hulkenbergowania w midfieldzie, w końcu dostał auto na tyle dobre by przekładać umiejętności na wyniki, oraz miejsce w zespole gwarantującym mu trochę światła refelktorów.

Chłop był w tym sezonie najlepszy z midfieldu. Mówi się, że Eklerk nie miał farta, ale to nie jest tak, że Carlosa Grande Strategia i godzinne pitstopy też oszczędzały. Typek ma rookie sezon w Ferrari i pokonał swojego partnera zespołowego, który jeździ już trzeci rok w Ferrari oraz zdobył 4 z 5 podiów Scuderii w tym sezonie. Mimo okazyjnej ogurkowości, głównie w kwalach miał spektakularne performensy w Rosji (mógłby wygrać, gdyby nie Grande), USA (obrona przez 20 okrążeń przed Bottasem i zniszczony wyścig przez Grande), na Węgrzech, Brazylii i oczywiście w Bubu Zubi. Skończył najlepszy z midfieldu, przed Gaslym, Leclerkiem, Ricciardo i po raz trzeci objechał Norrisa, do którego wszyscy sobie Wiplerują.

Mam nadzieje, że swoim performensem w tym sezonie Carlos zamknął już mordy wszystkim troglodytom, którzy nie widzą w nim równego utalentowanych młodzików, tylko przyszłego psa Leclerca.
#f1
Pobierz
źródło: comment_1639339485Z6tQlrlWNWmtvj7Q9gbCZ3.jpg
  • 11
@RzutKamieniem: Ja byłem i będę dalej za Szarlem ale Carlos wykonał genialną robotę w tym sezonie. Bardzo solidna jazda i bardzo dobre wyniki w najmniej spodziewanych momentach sezonu. Mam nadzieję że ten sezon nie pójdzie na marne i jego wysiłki doprowadzą wreszcie do upragnionego mistrzostwa. Bo kierowców mamy świetnych, spory potencjał też. Teraz tylko najlepszego bolida trzeba( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RzutKamieniem: a powinni go sciagnac na pita tak samo jak hama dzisiaj na pierwszym sc bez zadnej dyskusji, a dali mu wolna reke. sainz nie jest zlym kierowca, ale poki co nie jest blisko potencjalu norrisa.