Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, dziś dotarła do mnie paczuszka za która dziękuje z całego serca Mireczkowi @Fenrirr

Okazało się, ze dzięki nas dosłownie kilkanaście kilometrów i był na tyle miły, ze wysłał paczkę w weekend i doszła do mnie w niedziele.

Co znalazłem w środku?
Zestaw pizzowego fanboya, akcesoria do krojenia i podawaia pizzy oraz blaszka do jej pieczenia, co myśle zmotywuje mnie do pieczenia, a nie tylko zamawiania w knajpie.
Dalej owijki - niedawno zacząłem trenować boks i napewno się przydadzą.
Giereczka na konsole, niedawno nabyłem PS4 i nie posiadam zbyt wielu gier, no a w Assassina, aż wstyd się przyznać, ale nigdy nie grałem i chętnie spróbuje swoich siły.
Jestem zakręcony na punkcie casow do telefonu i na ta okoliczność dostałem ich, aż 3 w dodatku jeden z moja ukochana pizza ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Poza tym 3 folie na wyświetlacz - mam nadzieje ze nigdy nie będę miał potrzeby wymiany mojej, ale dobrze mieć coś na zapas.
Pod koniec paczki kawka zbożowa, Inka - dobrze, bo normalnej nienawidzę ( ͡ ͜ʖ ͡) .
Na koniec wszystko poslodzone odrobina słodyczy jak to na święta przystało. Oczywiście nie zabrakło listu w którym jedynie brakuje mi troszkę więcej info o sobie, ale i tak dziękuje za wszystko, bo jestem mega zadowolony.

Jedynie trochę mi głupio, bo moja paczka już jakiś czas czeka na nadanie, ale póki co nie dostałem jeszcze danych mojej pary. Bardzo się cieszę ze mogłem wziąć udział w tej akcji i mam nadzieje, ze moja paczka trafi szybko do mojej pary ;)

Dziękuje raz jeszcze za paczuszkę i życzenia.

Z góry przepraszam za gowniana składnie i chaos we wpisie, ale jestem po dosyć długiej podróży, a chciałem podzielić się z Wami moimi odczuciami na gorąco.
#pokapake
źródło: comment_1639343359pCk9QdyCgvQePkntJSBz1O.jpg
  • 5
@stresS: dobrze, że z tą Inką trafiłem, bo sam się do końca wahałem, czy dodawać, ja z kolei nienawidzę smakowych i toleruję tylko tę klasyczną. XD
Cieszę się, że zawartość się podoba. Szczerze mówiąc, nie pomyślałem, że ważną częścią listu mają być informacje o mnie, ale paradoksalnie nie umiem pisać listów, mimo że pracuję z tekstem. Poprawię się w kolejnej edycji, jeśli nie skasuję konta w tym bagnie. (