Wpis z mikrobloga

Ale się odwaliło- mieszkając przez jakiś czas w rodzinnym domu, byłam pewna, że pod każdą moją nieobecność #matka ryje w moich rzeczach: przegląda, co "lepszego" sobie kupiłam i czyta KAŻDE moje notatki. Wkurzyłam się na brak prywatności, bo nie mam zamiaru za każdym razem chować żółtych karteczek itd. Setki razy komunikowałam, że jak czegoś chce, to ma mnie najpierw zapytać i że nie życzę sobie zaglądania w każdy kąt mojego pokoju. W zeszły poniedziałek napisałam na naklejce z Mac'a: "tylko stare #!$%@? grzebią w cudzych rzeczach". Wrzuciłam ją pod kosmetyczkę i książki, które często leżą otwarte na biurku. Praktycznie o niej zapomniałam, aż do dziś. Zadzwoniłam do matki, kiedy byłam poza domem i tu się zaczyna: "znalazłam twoją wiadomość do mnie buuuu", no to powiedziałam: że kartka jest moja i że nie znalazłaby jej, gdyby nie grzebała w moich rzeczach oraz nie czytała wszystkiego, co zapisuję dla siebie. Nie zamierzam przepraszać, bo nie powiesiłam tego np. na lodówce w kuchni. Teraz się nie odzywa, wzięła sobie te naklejkę i chyba będę musiała zapytać o zwrot, bo miałam też na niej słówka, które chciałam wpisać do Excela XD Wiem, że to brzmi okrutnie, ale, niestety, nie mam normalnej rodzicielki #toksycznamatka #madka #starababa
  • 6
  • Odpowiedz
@Yinv: Napisz więcej takich krótkich liścików, może po którymś sobie uświadomi co #!$%@?. Oczywiście celuj w merytorykę ale i prostotę przekazu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kocurovsky: Dzięki, tak właśnie zrobię:) dobrze jest mieć swój pokój w rodzinnym domu, ale to nie znaczy, że wszystko można komuś przejrzeć. Trochę za ostro napisałam, ale byłam zła i delikatne "nie przestawiać/nie dotykać" nie działały. Dzisiaj efekt był piorunujący
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yinv: zostaw kartke z tekstem "na testerze pojawily sie dwa paski, no tak, w koncu 2 miesiace bez okresu mogly dac mi wiele do zrozumienia"

Zostawic kilka irracjonalnych i nieprawdziwych kartek, zeby juz nie wiedziala co jest prawda a co nie
  • Odpowiedz
@piegu92: super pomysł :D na pewno będzie chciała dowiedzieć się więcej, ale wątpię, czy po dzisiejszym będzie miała odwagę. Zawsze robi z siebie poszkodowaną, ale przy okazji (mimo, że wiem, że to dość chamskie) wypomnę przy jej znajomych lub rodzinie, że nagminnie przeszukuje moje rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yinv: mase dziwnych rzeczy pisz :)
Dzis dzgnelam nieznajomego na przystanku.
Zostalam zgwalcona na imprezie.
Znalazlam 5000 zlotych w kopercie
Zaoferowali mi prace jako sprztaczka
Mam kota w sloiku w piwnicy
Spotkalam dzis Leperchuana
Duda obiecal mi posade

Zobaczysz jak bardzo grzebie i wierzy w notatki, az sama stwierdzi ze to bez sensu
  • Odpowiedz