Wpis z mikrobloga

Patrzę tak na Was i obserwuje, że ogólnie to cieszycie się, że ludziom kredyty wzrosły o 300-500 zł na racie. Jesteście zepsuci od środka, cieszycie się z ludzkiej krzywdy, z nieszczęścia, chcecie żeby sąsiad miał gorzej, bo wtedy Wy czujecie się lepiej. Naród niedowartościowanych ludzi... dlatego w tym kraju jest jak jest ¯\_(ツ)_/¯ Dodam, tylko że mi kredyt wzrósł o całe 0 zł i właściwie to szkoda mi tych ludzi, którym teraz wzrosło o 300-500 zł na racie.


#kredythipoteczny #nieruchomosci #kredyt #stopyprocentowe
  • 298
@Miszcz_Joda: ja współczuję każdemu, kto w cyrku żyje, bo nie ma się co śmiać. Zarówno kredytowi jak i oszczędzający. Z tym, że nie może być tak że ludzie przezorni i oszczedni przez tani kredyt się na to składają. Jak ktoś miał 100k oszczędności, to zapłacił 8k podatku od tego momentu. Żeby to się wyrownalo z ratami, to ludzie powinni płacić 600zl więcej raty miesięcznie. Wtedy by się uspokoiło na rynku
@konsument: mam wrazenie, ze mowimy o zupelnie innych sprawach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@milvanb: zeby byla jasnosc, jestem za podnoszeniem stop procentowych i nie widze niczego zlego w wyzszych ratach kredytow oraz uwazam, ze kazdy powinien sobie ryzyko przekalkulowac oraz byc swiadomym, ze raty te wzrosna

niech kwiczą i giną


@pepe_chad: jestes dokladnie ta osoba, do ktorej adresowalem wpis. Gospodarke to nam popsul rzad, przez
@Miszcz_Joda: niestety wykop jest specyficzny i podejscie ludzi na tym tagu takze.
Najlepsze jest to ze siedzac tutaj i przegladajac tag naprawde uwierzylem ze ludzie nienawidza posrednikow, ze posrednik to najwieksze zlo i nikl nie chce prowizji placic posrednikowi. A w realnym zyciu jest zupelnie na odwrot...
@Miszcz_Joda: no rzad, ale rzad tego nie robi bo uważa to za słuszne, tylko robi bo wtedy patobiedota im da wygrana w wyborach. Więc nie wolno zapominac że to gawiedz nam kraj rozwala, i cierpieniem gawiedzi należy się cieszyć