Wpis z mikrobloga

Niestety, moim darczyńcą nie okazał się Mikołaj... a Pani Mikołajowa - @kawazrana !

#wykopaka #pokapake

Godzina 11:57, siedzę w pracy, a tu "pip pip" - "Twoja paczka jest do odbioru". KURR... Jeszcze 4 godziny w pracy, a mnie roznosi!!! Czym prędzej po #pracbaza udaję się do paczkomatu i oto mam... Paczkę, którą już gdzieś widziałem - ba, mój zmysł stalkera pozwolił mi na określenie z 95% pewnością, że to będzie paczka do mnie jak pojawiła się na wypoku. Po pierwsze, przygotowała to #rozowa, po drugie podobna godzina nadania co wysłania zdjęcia na FB no i dodatkowo pisała, że miała poczekać do niedzieli a już w sobotę była w paczkomacie. XD Ważyła z 5 kg, więc paczucha na pakę do auta i ciśniemy do domu. Już się chciałem zabrać za otwieranie lecz przypomniało mi się, że moja #rozowa chyba bardziej ciekawa paczki niżeli ja - więc czekamy do 20.

No i otwieramy, stretch, taśma, w środku wypełniacze i zobaczyłem PIĘKNY PREZENT! Podwójne opakowanie, a w środku najprawdziwszy prezent!!! :D Taki jak w bajkach czy kreskówkach! (w komentarzu foto). Rozwiązujemy wstążeczkę, podnosimy wieko i...
- MNÓSTWO CUKIERASÓW, HARIBO i ORZECHÓW (a nie wspominałem, że lubimy i obok mamy park z dużą ilością wiewiórek xD).
- Najpierw dwa piwka, z czapkami Mikołajów (trafione idealnie!).
- List, otwieram i mym oczom ukazuje się najładniejsza kartka świąteczna, jaką kiedykolwiek widziałem! :D I w środku list. ŁOLABOGA! 4 strony A4, zapisane od góry do dołu, drobną czcionką! <3
- Skarpetki - ło, tego nigdy za mało a tym bardziej z KOSMONAUTĄ! (#bedziebanczyniebedzie) i gitarami! (choć pomysł z kosmonautami jest taki, że mój nick to FRUU, czyli lubię latać xD)
- Ręcznie robiony aniołek, który zebrał ponad 100 plusów o tutaj! Mega jako pierwsza ozdoba na choince, którą mamy od niedzieli i jest nieprzystrojona!
- Z racji tego, że lubię majsterkować i chciałbym zrobić renowacje jakichś starych mebli więc dostałem super zestaw startowy: szczoty druciane, klej do drewna oraz szpachla - ideolo! <3
- Wspominałem, że moje roślinki podupadły ostatnio, bo mamy sporo innych zajęć i oto jest!!! Mata do przesadzania kwiatków (ale do wykorzystania również przy majsterkowaniu w domu - super dualne podejście) oraz biohummus. I my karmimy nasze roślinki biohummusem, i właśnie nam się kończy!
- Smaczki dla mojego pieska - no, no, prawie je pożarła wszystkie od razu. XD
- Ogrzewacz do rąk - na spacery z psem ideolo. <3
- No i dodaktowo słodycze, jedne specjalnie dla #rozowej więc i ona zadowolona.

@kawazrana , dziękuję Ci serdecznie za prezent! Na Twoje pytania z listu jeszcze dzisiaj odpowiem. Mam nadzieję, że również się dobrze bawiłaś przy kompletowaniu prezentu tak jak ja wczoraj podczas otwierania, gdzie uśmiech i śmiech nie schodził mi z buzi. W szczególności dziękuję za szczery i zabawny list (jeszcze raz mówię, że motyw ze ślimakiem na bluzie sztos!!!).

DZIĘKUJĘ I WSZYSTKIM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT!
MrFruu - Niestety, moim darczyńcą nie okazał się Mikołaj... a Pani Mikołajowa - @kawa...

źródło: comment_1639483025mcxbROuMF3e0VESBTvN99m.jpg

Pobierz
  • 9
@MrFruu piwa dotarly w całosci, uf! Wybieralam po nazwie i typie - sredniogoryczkowe mialy byc.

Fruu od latania? No intuicja, zreszta kosmonauta sie zawsze wpasuje ( ͡ ͜ʖ ͡)

jakie zdjecie na fb? Na fb Cie nie stalkowałam, hm.. na mikro je postowalam. Poza tym na fejsie nikt nie wie o moim koncie tutej, zodyn ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

kompletowanie poszlo mi wyjatkowo