Wpis z mikrobloga

#stomatologia #krakow i okolice, znajoma szuka taniego dentysty. Ważne aby był tani ponieważ ma do zrobienia kilka zębów kanałowo + cholera wie ile jeszcze do leczenia więc czeka ją ogromny wydatek. Może znacie coś w okolicach krk tak do 50km? W pierwszej lepszej klinice powiedzieli jej 8k za leczenie i bidulka jest załamana krakowskimi cenami
  • 20
@blacksmith94x: Niech jedzie do Katowic, daleko nie ma. I czy ta koleżanka nie ma na imię Agata? bo miałam ostatnio podobną rozmowę :P

PS na zębach nie ma co oszczędzać, ale na Śląsku znajdzie taniej. No i w godzinę będzie w Kato autobusem za 12 zeta, wiec może się kalać. No i niech szuka po Krk co może robić na NFZ i sprawdzi uniwersyteckie kliniki, gdzie może być taniej.
@blacksmith94x: ok. 300-600 zł chodzi za kanałowe w Krakowie, w zależności jak rozbudowany jest kanał i ile ma odgałęzień. Ja robiłam niedawno reendo jedynki u dr Ryszki NZOZ Stomedyk ul. Żabiniec 64. Ogólnie tam spoko dentyści są na NFZ. Dr ryszka przyjmuje też prywatnie, ale nie wiem czy terminy nie są długie. Na pewno A-dent stomatologia podobnie cenowo i profesjonalnie na al. 29 listopada.