Wpis z mikrobloga

@mieszkam_w_lesie:
Samochód klasy kompakt - jak sam piszesz jakieś 7k
110 koni - jeden koń kosztuje minimalnie około 6k, więc 110 koni to ponad pół mln PLN
10 tysięcy rocznie - żeby osiągnąć pół bańki to 50 lat!
Także jakbym miał wybierać,to biorę 110 koni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak z doświadczenia - mam teraz w krowie całoroczne i jak posypie i oblodzi, to trzeba jeździć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mieszkam_w_lesie: obadaj sobie Dębice, byłem mocno sceptyczny ale 3 różnych mechaników mi polecało, kupiłem ostatnio komplet, auto fajnie się trzyma na suchym i mokrym, są w miarę ciche, pali podobnie co na poprzednich chyba goodyerach z tego co pamiętam. A łatwo ze mną nie mają, 200+ koni z napędem na tył.
  • Odpowiedz
  • 1
@mieszkam_w_lesie czekaj. Chcesz mi powiedzieć, ze 200 zł to wysoka cena za bezpieczeństwo? Po pierwszym dzwonie, jak auto Ci dziwnie ucieknie, będziesz się zastanawiał, czy warto było te 200 zł zaoszczedzic, skoro straciłeś auto za 7000.
200 zł to srednio koszt wymiany oleju, którą robi się czesciej niż opony (te starczają na ok 50 tys km).
Bez jaj ludzie.
  • Odpowiedz
@mieszkam_w_lesie też tak miałem i uznałem że jak sprzedam prawie nowe zimowe to dużo zaoszczędzę biorąc pod uwagę koszt wymiany opon 2x w roku, a w twoim przypadku zimowe do auta jeżdżącego po mieście są zbedne, dużo lepiej będą się sprawdzały całoroczne dostosowane do mieszanych warunków które panują przez większość roku
  • Odpowiedz