Wpis z mikrobloga

@fizus8: Bardzo się cieszę, że w tym roku w końcu mogłam wziąć udział w #wykopaka. Chwalę się co dostałam od Mirabelki @WideOpenShut ()

Paczka przyszła o najgorszej dla mnie godzinie czyli 8, kiedy dopiero rozpoczęłam pracę, i musiałam czekać 7 h aby ją odebrać! Pobiegłam po nią od razu po pracy i niestety jeszcze musiałam z nią trochę pochodzić po mieście, ale w końcu dotarłam do domu!

Paka była pięknie zapakowana, niestety foty nie mam, za bardzo skupiłam się na rozpakowywaniu. Zawartość zadowoliła mnie w 100%.

1) Karta świąteczna oraz list- krótki ale treściwy, wszystko wiem co i dlaczego :)

2) Herbatka świąteczna - lubię wszystkie rodzaje herbat, zwłaszcza świąteczne, właśnie ją popijam, pyszna!

3) Słodycze - wiadomo, zawsze cieszą.

4) Świeczka o przepięknym, delikatnym zapachu - mam fisia na punkcie świeczek, to zawsze będzie trafione.

5) Suszony kurczak dla mojej Buni- to taki delikates dla psów. Bunia bardzo dziękuje, opitoliła już 1/3 opakowania, resztę dostanie w następnych dniach.

6) POMIDORKI- miałam w tym roku z tej serii papryczki jalapenio, które jak urosły wywiozłam do rodziców do szklarni, zbiory były całkiem obfite! Mam nadzieję, że w następnym roku będę miała to samo z pomidorkami, chociaż je spróbuje wyhodować do końca na oknie. Dam znać jak się uda! Bardzo dziękuję!

7) I coś co ucieszyło mnie najbardziej -książka o stolarce dla kobiet!!! Za to po stokroć dziękuję! Czytałam kilka blogów, oglądałam filmiki na yt, ale widzę, że w książce jest zawarte duuużo podstaw, od których powinnam oczywiście zacząć także przeczytam zapewne ją nie raz, żeby utrwalić wiedzę! Na pewno pochwalę się też efektami mojej pracy.

Jeszcze raz z całego serca dziękuję Mirabelko! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#pokapake
Pobierz
źródło: comment_1639679736FuvJnvSbjcJ19DLnYJ3eKC.jpg
  • 8