Wpis z mikrobloga

12 miesięcy temu pisałem tego posta dotyczącego sposobu spędzania świąt. Byłem wtedy pod Śnieżką w schronisku. Teraz jestem jeszcze w mieście, ale na kolejny weekend znowu wybieramy się z różowym paskiem w góry. Z racji tego, że weekend świąteczny jest krótki, wyprawa też krótka. W sobotę ruszamy z Krościenka nad Dunajcem do schroniska PTTK Przechyba. Powrót w niedzielę do Szczawnicy.
Gdyby ktoś chciał się z nami wybrać (jesteśmy lvl 30+ więc zbliżony kaliber wskazany), zapraszamy. Kilka osób pisało, że ciekawy sposób spędzania tego czasu -> jest szansa razem pośmieszkować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) W schronisku jest dużo miejsc wolnych :)

Aha! Ważne żeby osoby, które byłyby chętne (choć tłumów się nie spodziewam) miały już za sobą zimowe przejścia po szlakach. Nie wiadomo jaka będzie ilość śniegu i warunki pogodowe, a nie chcę uczestniczyć w walce o przetrwanie kogoś, kto jest nieodpowiednio przygotowany sprzętowo czy kondycyjnie.

#chwalesie #gory #beskidsadecki #beskidy #swieta #trekking #wykopiwo #zima #outdoor
  • 6
@odishewo: O, widzę, że napisałam wtedy komentarz, a Ty odpisałeś "moze za rok jakies wykoparty w górach w okresie świat :D". Szukam akurat sposobu na spędzenie świąt, ale nie mam teraz kompletnie kondycji na chodzenie zimą po górach xD Więc miłej wyprawy ʕʔ