Wpis z mikrobloga

@4x80: Albo człowiekiem, który może dostać fajna pozycję w korpo, źle nie płacą. Nie mówię tutaj o jakieś pozycji specjalisty po prostu bo większość pójdzie na wynajem mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oscarus: co do pogody to wlsnie jedna z tych rzeczy ktore sprawiaja, ze sie ten kraj kocha, albo nienawidzi. Rodacy zaliczaja sie w wiekszosci do tych drugich ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do zycia na zasilku w tym kraju to temat rzeka, ale generalnie jest tak jak piszesz.
Z mojej perspektywy (lato 2021). Na początku czerwca zostałem przyjęty do pracy ( rozmowa kwalifikacyjna w Polsce), 6 tygodni szukałem mieszkania (proponowałem depozyt, czynsz i płatność za 3 miesiące do przodu), ale nikt nie odpowiadał, bo nie miałem referencji. 1 tys depozyt 1 tys za pierwszy czynsz, tanie auto ale zadbane z tax i nct 2 tys ubezpieczenie 1,5 tys (3 miesiące walki i podobno bardzo tanio większość za pierwsze płaci 2-3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duzeelobenc: Jak wykreslisz Dublin to w irl w sumie nie ma dużych miast takiej skali jak w Polsce, a male są dość mało miasteczkowe. Nie jest to taka sama mało miasteczkowosc jak w Polsce, ale ma swój specyficzny klimat i albo będzie Ci pasować albo nie. Mi nie pasowało i przeniosłem się do UK ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kadet20: jestem tutaj od ponad 15 lat. Moja pierwsza praca to było mycie garów, później zostałem kucharzem, barmanem, managerem barów, projekt managerem gdzie stworzyłem markę napojów dla dużej firmy, managerem od zakupów na sieci restauracji a teraz jestem analitykiem w e-commerce start upie, posiadam też mały e-commerce brand.
Generalnie możliwości rozwoju są duże i możesz robić co tylko Ci przyjdzie do głowy