Wpis z mikrobloga

Moja pierwsza #wykopaka

Cieszyłam się ogromnie, że w końcu udało mi się trafić na rejestrację, a teraz się cieszę, że udało mi się trafić na cudowną panią Mikołaj!

Oprócz mega prezentów, do których zaraz przejdę, dostałam jeszcze wiele wsparcia od @natalia__ dla której nie było to pierwsze robienie paczki. Bo ja to myślałam, że Ona mi, a ja Jej robię paczkę… ale jak coś, to słodkości mogę wysłać!
Nie wiem w jaki sposób jesteśmy dobierani w pary, czy to zwykły przypadek, ale mam nieodparte wrażenie, że byłybyśmy dobrymi koleżankami XD Mieszkasz w moim drugim ulubionym mieście w Polsce, siedzisz w pracy tak długo, jak ja, znasz włoski, którego zawsze chciałam się nauczyć no i ta cudowna paczka…!

Z paczki mam:
1. Książkę, której opis brzmi bardzo zachęcająco. Opowieści patologa zawsze na propsie
2. Audiobook jest trafiony idealnie! Nie mam czym odtworzyć płyty w domu, ale planuje święta w Chorwacji, więc na drogę w samochodzie będzie idealny.
3. Sterlicja do własnej uprawy od ziarenka! Sterlicji jeszcze nie mam, obiecuję raportować wzrost. Zgadzam się i doskonale rozumiem, robiąc komuś prezent, trzeba trochę myśleć o sobie. Też coś sobie zawsze kupię!
4. Jak skrzyneczkę zapełnię korkami to będę prosić o pomoc.
5. Blablador przeszczęśliwa, bardzo dziękuje za zabawkę.
6. Zdrapki zdrapane. 6 zł do przodu!
7. Przekąski. Tutaj nie wiem jak to jest możliwe, bo jak o cipsikach pisałam, tak o żelkach nic nie pisałam (bo ze słodkich to chętniej żelka, niż czekoladę), a co jest już w ogóle DZIWNE to ten cukierkowy zegarek. Kilka tygodni temu kupiłam cały słój dla klientów do paczek świątecznych (bo czas to pieniądz #ksiegowa) i nawet tłumaczyłam koleżance, że to będzie taki sentymentalny upominek dla klientów milenialsów, a Ty mi taki zegarek. Skąd wiedziałaś?

Do paczki była dołączona piękna kartka z życzeniami i miły list.

Ponownie serdecznie dziękuję i ściskam.

Polecam tę Mirabelkę!
noczesc - Moja pierwsza #wykopaka 

Cieszyłam się ogromnie, że w końcu udało mi się t...

źródło: comment_1639863464GYaq1vRVqEutnv7rPpbRmq.jpg

Pobierz
  • 6
@noczesc: bardzo się cieszę, ze wszystko ok! A filmik z blabladorem - cudo! ( ʖ̯)
Daj znać jak wypełnisz skrzynkę, będziemy działać razem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zegarek dla millenialsow tez sobie kupiłam, właśnie z sentymentu i pomyślałam ze tez go potrzebujesz xD jak widać, nie myliłam się :D