Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemanko mirki i mireczki. Mam pewien problem z którym nie wiem co zrobić ze swoim #rozowypasek .
Sytuacja wygląda następująco jesteśmy razem już 2 lata, mieszkamy razem (lvl 24). Ona pracuje w firmie gdzie większość mężczyzn to faceci. Wczoraj jak spała coś mnie tknęło, żeby sprawdzić jej telefon. W wiadomościach znalazłem konwersacje z 1 facetem (który ma żonę i dzieci) jak wyznaje jej miłość, mówi że ja kocha itp. Ona mu odpowiadala że ma chłopaka, bardzo go kocha itd. Nigdy nie miałem powodu żeby stracić jej zaufanie. Pytanie do was jak wy byście to załatwili. Najchętniej pojechałbym pod firmę i dał mu w mordę, ale wiem że siłowe rozwianie nie jest dobre. Zastanawiam się również aby jego żonie wysłać screeny, bo zdjęcia oczywiście porobiłem.
#niebieskipasek #rozoeypasek #zwiazek #problem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bea2ffddfc93000ae089ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 83
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie graj patola. Dziewczyna zachowała się fair. Jak się jej przyznasz i zrobisz awanturę, zacznie się kryć nawet gdy jest fair. Do Ciebie też może ktoś napisać, odpiszesz lasce grzecznie że nic z tego i co też chcesz przez to awanturę ? Kilka takich akcji i Ci się dziewczyna zawinie. Olej gościa, ale najwyżej sprawdź co jakiś czas czy wszystko jest ok. Lepiej zrób teraz dla dziewczyny coś miłego, zabierz
  • Odpowiedz
Pojedz do jego żony i z nią to załatw. Pokaż jej screeny, powiedz że szybki numerek żeby to wyrównać. Pokaż facetowi że jego babe ruchales i kazdy sie dowie jak nie przestanie sie odzywac do twojej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale właściwie to w czym problem? Twoja dziewczyna odpisała mu grzecznie, że ma Ciebie, co świadczy o tym, że nie jest nim zainteresowana. Gdyby z tamtym kolegą były większe problemy, najpewniej sama by Ci o tym powiedziała. Ty natomiast nie popisałeś się grzebiąc w jej wiadomościach i bardzo źle to świadczy o Twoim zaufaniu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może pogadaj z nią, ale nie przyznawaj się, że jej się włamałeś na telefon tylko, że mignęło ci jakieś powiadomienie na jej telefonie?
Może typ jest #!$%@? i ją napastuje, więc należy go ustawić do pionu.
Poinformuj o jego smskach żonkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedyne co mozesz zrobic i zebys nie dostal sam to skolowac namiar na żone tamtego typa i jej puscic cynka niech sprawdzi fona męża bo mąż spermi do wszystkich lasek w pracy.
Ale to juz jak Ci sie nudzi i umiesz to zrobic w 100% animowo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: po co jej telefon sprawdzasz, z tego co piszesz to ona jest w porządku wobec Ciebie a Ty w sumie już nie. Przekroczyłeś linię, której się nie przekracza, przeczytałeś nie swoją korespondencję. Co będzie następne? Podsłuch, kamery?
  • Odpowiedz