Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemanko mirki i mireczki. Mam pewien problem z którym nie wiem co zrobić ze swoim #rozowypasek .
Sytuacja wygląda następująco jesteśmy razem już 2 lata, mieszkamy razem (lvl 24). Ona pracuje w firmie gdzie większość mężczyzn to faceci. Wczoraj jak spała coś mnie tknęło, żeby sprawdzić jej telefon. W wiadomościach znalazłem konwersacje z 1 facetem (który ma żonę i dzieci) jak wyznaje jej miłość, mówi że ja kocha itp. Ona mu odpowiadala że ma chłopaka, bardzo go kocha itd. Nigdy nie miałem powodu żeby stracić jej zaufanie. Pytanie do was jak wy byście to załatwili. Najchętniej pojechałbym pod firmę i dał mu w mordę, ale wiem że siłowe rozwianie nie jest dobre. Zastanawiam się również aby jego żonie wysłać screeny, bo zdjęcia oczywiście porobiłem.
#niebieskipasek #rozoeypasek #zwiazek #problem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bea2ffddfc93000ae089ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 83
  • Odpowiedz
Pewnie mu tak napisała, żeby mu bardzo smutno nie było, przecierz musi z typem robić nie? Albo będzie romański.
  • Odpowiedz
Wiec jesli rozowa opa mu o tym nie mowi to cos jest nie halo.


@pi73r: możliwe, że sam sobie odpowiedziałeś, czemu mu nie powiedziała. O tu:

Inna sprawa, ze op tez #!$%@? simp, ze chce bogu ducha winnego typa lac xD


Jak chłopak jest normalny i można mu normalnie powiedzieć i sobie pośmieszkować razem ze spermiarza to co innego. Ale czy Twoja dziewczyna opowiadałaby Ci o adoratorach, jeżeli znałaby ryzyko, że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania odpuść. Niestety ale to normalne. Facet z zona, pewnie mu nie daje, zauroczył się i widzisz ze różowa jest ogarnięta. W pewnym okresie jest to norma. Mój mąż musiałby pół miasta pobić. Często dostaje propozycje seksu, faceci mnie zaczepiają, paru to nawet się zakochało No i co? Stary wychodzi z domu i każdemu #!$%@??
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co byś nie zrobił to jeżeli kobieta będzie miała cie zdradzić to cie zdradzi.

Miej zasady, bądź uczciwy, honorowy, czasem chamski, czasem romantyczny. Jeżeli dostarczysz kobiecie emocji i uczciwości a ona cie zdradzi to znaczy ze to zwykła pospolita…( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dziewczynie powiedz, ze ja kochasz i kup kwiaty. Skriny zachowaj sobie na przyszłość, gdyby Cię twoja panna poprosiła o pomoc.

Na razie nie rób nic, bo widać, ze Twoja dziewczyna sobie radzi, a tamten kolo szanse ma zaerowe (skoro napisała ze ma chłopaka którego kocha).

Jak napiszesz do kolesia z anonima, to i tak się domyśli ze to ty, powie twojej dziewczynie a ona będzie miała pretensje, ze jej przeglądasz komórkę
  • Odpowiedz
Wiec jesli rozowa opa mu o tym nie mowi to cos jest nie halo.

@pi73r: możliwe, że sam sobie odpowiedziałeś, czemu mu nie powiedziała. O tu:


Dlatego że ma coś do ukrycia zamiast być szczerą gdzie to "zufanie"?

@powiedz: Oczywiście typowa obrona on zły ona dobra, nic o nim i o niej wiesz i będziesz jej bronic.
Samo zatajanie tego faktu przez nią nie stawia jej w dobrym świetle, nie
  • Odpowiedz
Oczywiście typowa obrona on zły ona dobra, nic o nim i o niej wiesz i będziesz jej bronic.


@terrancee: XD ale ja tylko prawie cytuję to co sam OP napisał:
"Najchętniej pojechałbym pod firmę i dał mu w mordę"
  • Odpowiedz