Wpis z mikrobloga

  • 3
@KatpissNeverclean
@incar
@dontwolf
Ludzie chyba nie rozumieją różnicy pomiędzy "adaptacja książki", a "na podstawie książki". Jak patrzyłem to na imdb czy filmwebie jest napisane, że serial jest na podstawie książki, czyli wzięli sobie książkę i to ucieli, to dodali i argumenty, ze coś jest nie inqczej niż w oryginale Sapkowskiego są idotyczne, bo w teorii nie musi tak być, to nie jest adaptacja.
Moim osobistym zdaniem serial średni, Cavill wg mnie fajnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dontwolf: dosłownie tak widzę mleko sojowe i hamburgera bez mięsa i weganski tatar
To nie są te rzeczy xD nie obchodzi mnie jak bardzo, ktoś się przy tym starał to mleko sojowe nie jest mlekiem a weganski tatar to nie tatar
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: @Diumen: otóż nie było wiadomo, a pani Laura Fistech mówiła zawsze o poszanowaniu dla materiału źródłowego i dodego oszukała:

“It would be a straight translation of the books… I think there's just so much material that I don't feel the need to start inventing my own to keep it going.” - XD

“I think that one of the beauties of building out a Witcher universe is that you can
  • Odpowiedz
  • 1
@dontwolf No widzisz, to w sumie mi wygląda trochę na granie na dwa fronty, w sensie gada jakie to książki są super, że bedzie w zgodzie z nimi itd., aby nałapać jak najwięcej fanów powieści, ale jednocześnie będąc kobietą, musi zrobić po swojemu. Po tym wywiadzie jaki wkleiłeś rozumiem argument "producentka mówiła, że serial ma być odwozorwaniem książki, a buduje sobie jakąś swoją historię", jednakże bedac adwokatem diabła nigdzie oficjalnie (chyba, bo
  • Odpowiedz
@LubieChleb: wiesz co tez mi ten motyw


Co mnie smieszy to to ze nawet Andrzej „zaplaccie mi z gory” pisal ze podoba mu sie to co zrobili z tym sezonem i ze czeka na kolejne.
  • Odpowiedz
@keram-us: Andrzej nie będzie narzekał bo mu zapłacili ( ͡° ͜ʖ ͡°) . A co do dziwek to wiedźmińska warownia była miejscem celowo ukrytym wśród gór, więc skąd tam te dziwki się zapodziały, że je eskel znalazł to nie wiem xD
  • Odpowiedz