Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1731
Czasami tli się we mnie nadzieja, że ten naród nie jest aż tak glupi, że przyszłość jest w mlodych, że są świadomi życia w pisowskim #!$%@? i jest szansa na lepsze jutro. Nadzieja we mnie umiera przeglądając gorące wykopu, gdzie średnia wieku użytkowników to jakies 24 lata. Wpisy zbierające po 1000 plusów w sumie pochwalające lex tvn. "Pis jest jaki jest ale tvn jeszcze gorszy!!!" Trzeba być krotkowzrocznym ograniczonym umyslowo cepem by nie widzieć ogromnego zagrożenia dla nas, wszystkich obywateli wynikające z tej ustawy.

Uwaga! Również nie lubię tvnu. Jak widzę dzień dobry tvn i Dorote Weltmaister chlipiąca nad losem Barbary Kurdej Szatan to zbiera mnie na odruchy wymiotne. Mimo wszystko nie chce, żeby pisiory kontrolowały każdą stację telewizyjną w tym kraju. Martwię sie o innych obywateli, tych bardziej podatnych na manipulacje i propagande, czyli jakies 90% tego glupiego społeczenstwa.

I nie, nie można stawiac znaku równości przy #tvpis i tvn xde

#pis #tvn #protest #lextvn
eleganckichlopak - Czasami tli się we mnie nadzieja, że ten naród nie jest aż tak glu...

źródło: comment_16399875880VeJVdg8HQZqO56rKAbal7.jpg

Pobierz
  • 130
@eleganckichlopak: Ile ty masz lat kolego? 60?70?
Bo piszesz tak jakbyś nie za bardzo ogarniał dzisiejszego świata.

Chce cię uspokoić - masz internet, masz satelitę - to nie lata 80te i sygnał naziemny z 2 stacji telewizyjnych na rynku.
Nikt ci fizycznie nie będzie w stanie zablokować dostępu do tej papki serwowanej przez TVN.

Wogóle może cię omineło - ale telewizja wymiera. TVP/TVN już tylko stare dziadki oglądają. Konsumpcja treści przeniosła
@eleganckichlopak: Pewnie to jakieś ustawki pisowskich trolli.
A poz tym ludzie opamiętajcie się!
Zasada jest prosta, jeżeli nie lubisz jakiejś telewizji to jej po prostu nie oglądasz.
Zresztą to pokolenie 24 latków nie ma zwykle telewizora albo używa go tylko do grania na konsoli i oglądania Netflixa.
@tour-azore: ale przecież to dąży w pełni do tego co było w latach 80tych czyli do prezentacji jedynej słusznej linii partyjnej w mediach lokalnych i głównego nurtu.
Pozostałe należy zamknąć albo wrzucić do podziemia gdzie odcięte od środków nie będą w stanie pokazywac wałów które robią rządzący.
Za nasze pieniądze rząd kupuje sobie wszystkie media, które go liżą po jajkach.
Przecież to dąży cały czas do tego co było za PRL-u
@eleganckichlopak: ale częściowo ten mem jest prawdziwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarząd tvn strzela sobie sam w stopę programem jaki realizuje. Non stop tylko szczucie koronką i niezrozumiałe ruchy typu biedni uchodźcy chlip chlip, ja się łapię za głowę za każdym razem jak oglądam wiadomości w TVN, kto tam #!$%@? takie bzdury wymyśla xD przeciez wydawca faktów to powinien na zbity pysk wylecieć. I tylko non stop
@eleganckichlopak: brak świadomości tego, że jest to kolejny cios wymierzony w pluralizm medialny to jest coś, co mnie całkowicie zaskakuje. Chociaż powoli przestaje. Będziemy szli w kierunku ograniczonej wolności mediów, tak jak na Węgrzech albo, co gorsza, w Białorusi.

...no ale te głupie celebryty w dzień dobry tefałen, co mówio o kałwidzie, nie bedo już mówić źle na Potenżnych Polaków™
I nie, nie można stawiac znaku równości przy #tvpis i tvn xde


@eleganckichlopak: nie można, ale można jednych i drugich nie lubić równie mocno.

Zgadzam się, że niestety, prawo robiące pod górę jakimkolwiek mediom jest źle. Niestety, bo wspieranie tvn nie należy do przyjemnych. Najlepsze byłoby rozwiązanie, w którym jedni i drudzy by sobie ten głupi ryj rozwalili.
@eleganckichlopak: a możesz mi dokładnie opisać, w jaki niby sposób ta ustawa ma wpłynąć na to, zd Pis będzie kontrolować tvn? Bo ja mam takie wrażenie - może się mylę, popraw mnie, że po prostu tvn dalej będzie tvnem tylko podatki będzie musiał płacić jak nie e Polsce to przynajmniej UE.
@tonawegla: Jezu następny... Dobra powiedz mi jak fizycznie pis moze zablokowac sygnał z satelity. Bo w najgorszym wypadku tvn bedzie nadawał swoje reklamy z jakiejs holandii. Albo w jaki sposob odetnie cie od portali typu onet?

Zakładam ze masz na tyle inteligencji ze mi nie bedziesz wciskal s-f kawałkow o odcieciu polskiej sieci od globalnej
@memento_mori: Urojona likwidacja tvnu to problem ktorym zyje kilkadziesiat tysiecy sekciarzy obu stron - smutnych i ogłupionych osób, ktorych rytm zycia wyznaczaja kolejne przekazy partyjne i wymyslone problemy.

I możesz się łudzić że jest inaczej - ale skala protestów pokazuje ze to ja mam rację. Kropka