Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1731
Czasami tli się we mnie nadzieja, że ten naród nie jest aż tak glupi, że przyszłość jest w mlodych, że są świadomi życia w pisowskim #!$%@? i jest szansa na lepsze jutro. Nadzieja we mnie umiera przeglądając gorące wykopu, gdzie średnia wieku użytkowników to jakies 24 lata. Wpisy zbierające po 1000 plusów w sumie pochwalające lex tvn. "Pis jest jaki jest ale tvn jeszcze gorszy!!!" Trzeba być krotkowzrocznym ograniczonym umyslowo cepem by nie widzieć ogromnego zagrożenia dla nas, wszystkich obywateli wynikające z tej ustawy.

Uwaga! Również nie lubię tvnu. Jak widzę dzień dobry tvn i Dorote Weltmaister chlipiąca nad losem Barbary Kurdej Szatan to zbiera mnie na odruchy wymiotne. Mimo wszystko nie chce, żeby pisiory kontrolowały każdą stację telewizyjną w tym kraju. Martwię sie o innych obywateli, tych bardziej podatnych na manipulacje i propagande, czyli jakies 90% tego glupiego społeczenstwa.

I nie, nie można stawiac znaku równości przy #tvpis i tvn xde

#pis #tvn #protest #lextvn
Pobierz
źródło: comment_16399875880VeJVdg8HQZqO56rKAbal7.jpg
  • 130
@bacaa90: :))))))))))))))))))
Ale wiesz ile % osób ogląda TVN na DVBT (tel. naziemna)?
Z ogólnej liczby korzystających z tego dostępu?

...............................6.67%

*dane z lutego 2021

Jak nie masz satelity, to masz kablówkę, jak nie masz kablówki - to internet, kup sobie jakieś przystawki od majfrendów, albo używaj kodi, itd.

O ile nie jesteś 90 staruszką mieszkająca na zadupiu na podlasiu - to zawsze będziesz miał jakąś możliwość.
Zakładam ze masz na tyle inteligencji ze mi nie bedziesz wciskal s-f kawałkow o odcieciu polskiej sieci od globalnej


@tour-azore: 5 lat temu s-f byloby jakby ktos mi powiedzial ze beda chcieli zablokowac tvn:) wystarczy ze spojrzysz co sie dzieje na wegrzech, krok po kroku odbieranie mozliwosci i wykupowanie mediow. jak to nie otwiera ci oczu to nawet nie trudz sie odpisywaniem
VPN bro - wszyscy z tego korzystają.


@tour-azore: po pierwsze nie wszyscy, juz wyobrazam sobie chinska babcie uzywajaca vpna XD. po drugie, jezeli uwazasz ze to normalne ze jestes zmuszony do uzywania vpna zeby dostac niezalezne informacje, brawo dla ciebie. po trzecie, fakt ze jest mozliwosc obejscia tego przez vpn nie sprawia ani troche ze jest to normalne
@eleganckichlopak: Powtarzam to do znudzenia, ale sądzę, że TVN i przyjazne mu media same na siebie bicz ukręciły promując pojęcie "Lex TVN". Przeciętny debil, który czyta tylko nagłówki rzeczywiście żyje w przekonaniu, że jest to prawo, które celuje wyłącznie w TVN.

Swoją drogą, nawet jeśli by tak było, to czy ci ludzie chcą żyć w kraju gdzie pisze się ustawy celujące w konkretną firmę?
@stjimmy: ja rozumiem, że poniedziałki ciężki, ale mózgu troszkę nie zlasowało od fikołków w dyskusjach na wykopie? Zbytnie zanurzanie się w politykę zrobiło Ci na pianę na ryjcu, jak ty wyglądasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jeszcze krótkie pytanko. Czemu DISCOVERY sie nie zarejestruje w UE?
@sezzart: :)))))))))))))
TAK - wszyscy ci, którzy potrzebują/chcą poczytać treści ocenzurowane przez partię korzystają z vpnów.

Nie twierdze że to normalne - ale pokazuje ci, że cenzura JEST NIEMOŻLIWA W OBECNYM ŚWIECIE.
(bez całkowitego odcięcia się od globalnej sieci)

Nawet w takim kraju jak chiny - gdzie oficjalnie youtube jest zablokowany - w metrze / autobusie widziałem co drugiego na telefonie jak to ogląda.

ps. statystyczna chińska babcia ma w d...
@eleganckichlopak: #!$%@? w dupę tvnowi za te chore żądania wprowadzenia segregacji sanitarnej. Jak się domagali zamykania biznesów bo to miało pomóc w powrocie do normalności to było spoko, jak im teraz dobrali się do czterech liter to płacz. Niech giną.
@bacaa90: Klasyczek - jak ci pokazałem na twardych danych że twoja teza "nie każdy ma satelitę" - jest z dupy wzięta to rura zmiękła? Nie odniesiesz się?
To może proste równanie matematyczne?

Z DVB korzysta teraz mniej 30% Polaków, z czego 6.5% ogląda tvn - to jak duża jest to grupa widzów? :)))

A jakby uwzględnić tylko te osoby, które u siebie mogą odbierać wyłacznie sygnał DVB (brak netu, satelity) -
Łał - stary to jest na tylu poziomach głupie że nie wiem czy się wogóle odnosic. Ty wiesz jak działa VPN?


@tour-azore: tak mysle ze lepiej niz ty. dostawca vpna widzi caly ruch ktory przez niego przechodzi. moze rowniez po prostu zostawic zwykly trapdoor ktory pozwala na sledzenie ruchu bo malo kto jest w stanie skontrolowac source code pod wzgledem bezpieczenstwa. tym bardziej jezeli nie mowimy o open source. inna sprawa
Klasyczek - jak ci pokazałem na twardych danych że twoja teza "nie każdy ma satelitę" - jest z dupy wzięta to rura zmiękła? Nie odniesiesz się?

To może proste równanie matematyczne?


@tour-azore: ale ty mi pokazałes jedynie swoją gotowość do dalszego odbierania swobód obywatelskich, bo przecież se przystawki od majfrenda można kupic, albo vpna ogarnąć xD Czyli klasyczek, władza pluje w ryj, no ale można się przyzwyczaić, coś tam się ogarnie,