Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ze łzami w oczach, że po prawie 15 latach prowadzenia własnej firmy transportowej będzie zmuszony ją zamknąć ze względu na brak zleceń ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma już 56 lat i świat komputerów, internetu oraz prowowania swoich usług online jest dla niego czarną magią. Pewnie przez to został w tyle na tle konkurencji.

Ta firma jest dla niego spełnianiem dziecięcych marzeń, dlatego powiedziałem mu, żeby się nie martwił i od nowego roku pomogę mu w znalezieniu klientów.

Być może ktoś z Was potrzebuje usług transportowych lub znacie kogoś kto się rozgląda, dlatego zainteresowanych bardzo proszę o kontakt na priv.

Poniżej zostawiam najważniejsze informacje
-we flocie są 3 samochody dostawcze typu L3
-transport na terenie całej Polski
-dyspozycyjność 24/7 przez cały miesiąc
-TANIO (w aktualnej sytuacji lepiej zarobić mniej niż nie zarobić nic)

Wiem, że na świecie dzieją się większe tragedie, jednak serce mi pęka, gdy tylko przypominam sobie naszą rozmowę. Nigdy go nie widziałem tak przygnębionego.

Dlatego, jak moge prosić to zostawcie plusa, a być może zauważy ten wpis ktoś, kto właśnie rozgląda się za tego typu usługami. Dziękuje.

#lodz #warszawa #wroclaw #poznan #szukampracy #transport #krakow #trojmiasto #katowice #pomocy
BlackBlack - Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ...

źródło: comment_1640059778GngtIUB1eeyNwjMpiAw1ZR.jpg

Pobierz
  • 273
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Taki to jest miód pracodawców. wykopki na etatach potrafia tylko krytykować pracodawców i ciągle dej dej

Tylko nikt nie bierze pod uwage ryzyka prowadzenia własnej firmy.
  • Odpowiedz
Super Idol的笑容 都没你的甜 八月正午的阳光 都没你耀眼 热爱 105 °C的你 滴滴清纯的蒸馏水
  • Odpowiedz
@BlackBlack: jakbyś potrzebował to mogę wam zrobić jakaś prosta stronę internetowa za darmo (za wpis do portfolio xD), byłaby dla mnie jakaś to forma motywacji do dalszej nauki (student informatyki here)
  • Odpowiedz
@BlackBlack: jeżeli tata chce mieć za co żyć to musi się nauczyć posługiwac komputerem i olx. I niech zainwestuje w reklamie.
Jak można przespać wręcz złotą erę transportu. Ciężko w to uwierzyć.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Ty wiesz ile ludzi szuka na olx transportów? Mebli, zwierzaków, ludzi.
Przerobić jednego busa na fotele i jeździć na ukrainę albo do niemiec. Resztą pomagać transportować zwierzaki z z drugiego końca Polski. Meble na olx ludzie codziennie szukają jak przerzucić.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Jak ktokolwiek jest dla ciebie idolem to masz coś nie tak z głową

W post nie wierzę, zleceń transportowych jest na rynku aż za dużo, nie ma opcji żeby ktoś musiał firmę zamykać
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Niech zostawi swoje namiary w każdym markecie budowalnym, sklepie meblowym itd. Dodatkowo dowożenie paczek do paczkomatów to też teraz jest na topie, allegro stawia swoje paczkomaty, na pewno robota się znajdzie jak poszuka. Może po prostu nie ma siły szukać i jest nastawiony tylko na lokalny rynek ?
  • Odpowiedz
@panzerschokolade: ten wpis to bejt, albo jakaś inna dziwna sprawa. Dostawaczak w grudniu stoi bez pracy... xDDDDD Najlepszy miesiąc do zarabiania, nawet nie pracując w branży mogłbym znaleźć zlecenia codziennie...
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc to ten wpis to żenada

Pewnie powinienem czuć współczucie a czuję raczej rozczarowanie, że komuś nie chciało się robić nic z biznesem i teraz oczekuje pomocy z zewnątrz (robiąc to w tak beznadziejny sposób)
  • Odpowiedz