Wpis z mikrobloga

#niewiemjaktootagowac

Mirki, muszę Wam opowiedzieć historię jaka mnie dziś spotkała, bo sam w to nie wierzę xD

Byłem u fotografa zrobić zdjęcia do dowodu. Koleś spoko, mega gaduła - cyk cyk i gotowe. Retuszuje moje zdjęcie i mówi żebym się wybrał do lekarza, bo mam problemy z tarczycą. Ja WTF xD I pytam dlaczego. On że nie wie ale już tak ma, że to wykrywa i praktycznie zawsze ma racje. U swoich dzieci też wykrył xD No ale żebym się nie przejmował bo u facetów to nie jest takie groźnie jak u lasek. No i że raz miał klientkę i też jej wykrył to go #!$%@?ła, że nie jest lekarze i że co on #!$%@?. Miesiąc później przyszła z flaszką 1,5L whisky z przeprosinami bo zrobiła badanie i 2 dni później miała już operacje xD

Dalej czekam na zdjęcia i sobie gadamy o pierdołach jak korki, remonty, unia europejska itp. xD

Przychodzi do zapłaty i mówię, że kartą, a on na to że tylko gotówką można. No to mówię, że nie mam ale zaraz wybiorę bo obok bankomat. Ale on żebym tego nie robił i następnym razem zapłacę. No to mówię, że no nie wiem kiedy będzie następny raz no bo zdjęcia do dowodu raczej za często się nie robi. On znowu na mnie spojrzał i powiedział, żebym się nie przejmował bo on wie ze szybko tu wrócę xD No i wyszedłem xD

Mało tego na koniec dał mi zdjęcia i spytał czy mam żonę. Odpowiedziałem że tak i dał mi dodatkowe zdjęcie takie jak do dowodu tylko że w dużym formacie na ramkę i żebym dał żonie xD na szczęście nie czarno białe xD

No #!$%@? akcja i teraz nie wiem czy mam iść do lekarza czy koleś jest śmieszkiem poza kontrolą i trolluje mnie jak dziecko xD
Patres - #niewiemjaktootagowac

Mirki, muszę Wam opowiedzieć historię jaka mnie dzi...

źródło: comment_1640092686y6mXKeDEtCBqDotWzOFwda.jpg

Pobierz
  • 193
@Patres: może gość ma taką umiejętność, skoro jest fotografem i jest lepiej wyczulony na obrazy to może zauważył jakieś objawy które nauczył się rozpoznawać. No nie wiem np piegi na nosie, opadające kąciki ust czy suche usta xD jak pies co potrafi wywąchać narkotyki. Weź sprawdź, zbadać się nie zaszkodzi.
@Patres: coś jest z tymi znachorami. Mojej znajomej kilkadziesiąt lat temu szatniarka zdiagnozowała włośnicę, podczas gdy lekarze podejrzewali zwykłą infekcję. Zwykli ludzie nie mają wykształcenia medycznego, ale często mają po prostu doświadczenie życiowe.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Mam wyniki: jest OK - https://www.wykop.pl/wpis/62603343/niewiemjaktootagowac-mireczki-dostalem-bardzo-duzo/
------------------------------------------------------------

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Już wolałem v2

@BestSeler: @egocentryczka: @Ferst: