Wpis z mikrobloga

@kontrowersje: Właśnie, dlaczego usunął swój wpis? Tak się składa, że pracuję w tej firmie i znam szczegóły tego projektu, bo to do minie osoba, o której rzekomo pisze miała wysłać swoje portfolio z przykład jednego slajdu który narysuje. Dlaczego spacewnik nie napisze, że nie wysłała tego w terminie ? Dlaczego nie pokażesz zrzutu ekranu z informacją na temat jakości przesłanego po czasie przykładu? ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@TheMoover: Z tego co wiem to portfolio wysyła się przed podpisaniem umowy? W tym przypadku nie było mowy o żadnym wysyłaniu przykładowych slajdów, więc może przestań oszukiwać. Ja wszystkie swoje słowa podparłem screenami, a ty bezczelnie pomawiasz, nie mając nic na podparcie tego co mówisz. Już wystarczająco dużo razy próbowaliśmy się skontaktować, może jeszcze do Papieża zadzwonie że nie chcecie płacić za wykonaną prace?
To jest wasz obowiązek, a nie zleceniobiorcy
@spacemilk: Po pierwsze się uspokój, postaraj się pisać w jednej wiadomości, nie w pięciu. Rozumiem, że kogoś może zaboleć to, że jego praca nie została pozytywnie oceniona, albo niezaakceptowana przez klienta. Ale tego typu sprawy załatwia się w sądzie, a nie na forach internetowych. Jasne przecież najlepiej wymienić czyjąś nazwę nie podając swojego imienia i nazwiska (ja nawet nie jestem pewien czy ty nie piszesz w swoim imieniu). Skoro tak bardzo
@spacemilk: Ja nie mam zamiaru tak nisko latać jak ty aby udostępniać jakieś wybrane screeny albo fragmenty umowy która nie dotyczy mnie tylko partnera/ki. Ani ja ani ty nie jesteśmy stroną w tej sprawie. To nie jest forum do tego typu dyskusji. Wejdź na behance albo linkedIn inny kanał gdzie nie będziemy rozmawiać anonimowo. Załącz Profil Karoliny z behance może złapie nowych folowersów, pomóż jej w ten sposób, Ja piszę jak