Wpis z mikrobloga

#mining #kryptowaluty #ethereum #kopaniekryptowalut #wykopkopiekrypto

Dziala od wczoraj. 43k PLN. Nie mam zamiaru wyplacac minimum przez 4 miesiace.
Kto ciekawy jak bedzie wygladaly zyski/koszty po roku czyli w wigilie 2022r niech plusiue pierwszy komentarz to zawolam za rok.
callmemiro - #mining #kryptowaluty #ethereum #kopaniekryptowalut #wykopkopiekrypto

...

źródło: comment_1640269178oF0GhFSssQZwGSvVNzAgqF.jpg

Pobierz

Spoko czy chujnia? Bedzie dobrze czy nie bedzie?

  • Spoko, bedzie ok 30.0% (486)
  • Chujnia, za pozno na kopanie 70.0% (1134)

Oddanych głosów: 1620

  • 108
  • Odpowiedz
(zakladajac ze sprzeda krypto odrazu, bez hodlu, przy hodlu bedzie to okolo 4000 zl)


@raiz: co? xd skąd pewność, że za rok cena eth będzie wyższa niż teraz?
Plus ja piszę ogólnie o kopaniu a nie o sytuacji opa. zresztą to i tak nie ważne. Cena prądu jest jedną z najważniejszych w tym interesie. pisząc inaczej robisz z siebie głupca bo inaczej wielkie kopalnie by powstawały wszędzie a nie tylko tam
  • Odpowiedz
kopałes kiedys czy jestes mirkiem teoretykiem?


@Tank1991: nie muszę się zajmować jakimś biznesem, żeby rozumieć jego zasady działania. Według mnie nawet trzeba ogarnąć jak działa dany biznes, żeby go zacząć.


nie, najwazniejszy jest hashrate i cena eth


@Tank1991: i właśnie tutaj wchodzi cena prądu. Bo jak cena eth nie będzie rosnąć, tylko spadać to sporo ludzi z drogim prądem odpadnie. więć hashrate się zmniejszy i jeśli cena eth nadal będzie
  • Odpowiedz
@callmemiro: nawet nie musisz wymieniać termopadów w 3090 żeby szybko i tanim kosztem zbic temperatury, wystarczy wymienić i dołożyć dobrą paste dookoła procesora, tylko nie zapomnij ściągnąć naklejek xD
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: wejdź na https://www.nicehash.com/profitability-calculator/nvidia-gtx-1080-ti (dobra ale prądożerne karta) i zobacz kiedy się przestaje opłacać kopanie.

Przy cenie $0 masz obecnie zysk $2.88 na dzień. Przy ce ach $0.15 (ceny prądu w Polsce w 2021) jest to $2.29. Ceny z 2022 ($0.18) to zysk dzienny $2.13

Nawet jak cena wzrośnie jeszcze dwylukrotnie to masz dziennie $1.35

Więc prąd nie jest tu tak bardzo istotny. Bardziej istotne jest co będzie po PoS. Albo
  • Odpowiedz