Wpis z mikrobloga

#mining #kryptowaluty #ethereum #kopaniekryptowalut #wykopkopiekrypto

Dziala od wczoraj. 43k PLN. Nie mam zamiaru wyplacac minimum przez 4 miesiace.
Kto ciekawy jak bedzie wygladaly zyski/koszty po roku czyli w wigilie 2022r niech plusiue pierwszy komentarz to zawolam za rok.
callmemiro - #mining #kryptowaluty #ethereum #kopaniekryptowalut #wykopkopiekrypto

...

źródło: comment_1640269178oF0GhFSssQZwGSvVNzAgqF.jpg

Pobierz

Spoko czy chujnia? Bedzie dobrze czy nie bedzie?

  • Spoko, bedzie ok 30.0% (486)
  • Chujnia, za pozno na kopanie 70.0% (1134)

Oddanych głosów: 1620

  • 108
  • Odpowiedz
@Cesarz12345: no to ladnie masz, troche balem sie pojsc grubiej ale te 2070 ladnie wychodza jesli chodzi o zuzycie pradu i MH/s. Bede sie czail na jakies karty i moze dokladal, mam jeszcze 2 miejsca w koparce :D
  • Odpowiedz
@callmemiro kiedys trzeba zaczac! Mozna teraz pomyslec o kopaniu na laptopach legionach pro 5 z 3070 kopia 62-64 MH/s przy 115W ? mam 4 takie laptopy i sa bezproblemowe (modele bez pro sa tansze ale robia maks 60MH/s ale stwadzaja problemy i trzeba bylo napisac skrypt zeby windowsa restartowac przy nizszym hashrate i ciagna wiecej pradu bo 130W. Ogolnie to macie #!$%@? ceny w Polsce kart graficznych - niedlugo jade na wakacje
  • Odpowiedz
  • 0
@callmemiro sam kopię od roku i widzę, że przeciętnie zyski to ~ 10zł/mc/mhs. Myślę, że pomijając wydatki za prąd powinieneś 50k wykopać w ten rok. Powodzonka! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dywanikolyfer: 3060ti lhr kosztuje 4800zl i robi 44MH/s przy 120W. To chyba wychodzi gorzej albo porownywalnie jak moje 3090 co robia 122MH/s przy 305W.

2070super wychodzi bardzo fajnie bo robi 43MH/s przy 88W.

Kupilem 3090 bo ja kupilem juz zlozona i skonfigurowana koparke i uznalem, ze ta jest w dobrej cenie
  • Odpowiedz