Wpis z mikrobloga

Wieśniaka Szeryfa piecze, że istnieje drugi pas. Generalnie bym walił, ale szkoda mi bezwypadkowej historii i jechałem z ciężarną koleżanką.

GSL 15PF

Jak zatrzymałem się, żeby z nim porozmawiać to nie chciał i odchodził krzycząc, czy nie widziałem ile aut z tyłu było i że "jak to zajechałem drogę, nieee", a jak pokazałem kamerkę to uciekł :)

#samochody #polskiedrogi #prawojazdy #slupsk
  • 22
@m0rdeczka: akurat tutaj #!$%@? sie z tego pasa jest nagminne , i omijanie calego ruchu . jestes wiejskim cfaniaczkiem pewnie co tak robi , pewnie jechales od hubalczykow i cyk na lewy i potem szybciutko za rondem na prawy . Zeby nie bylo sam tak robie i leje z frajerow co stoja na prawym
@m0rdeczka poprostu mimo ze tak sam robię to nie uważam że koleś jest wiekszym cfaniakiem niż ty . Jesteście siebie warci . Wiem bo tez wykorzystuje ten pas i sam tak robię i jest to buractwo ;)
@theoforos1 jakie buractwo? Po to jest ten pas. Lepiej żeby Hubalczykow korkowała się aż od Czerwonej torebki? Żeby dauny jadące od Hubalczykow w lewo wjeżdżali na rondo i blokowali je bez możliwości zjazdu i wtenczas od strony Dębnicy nie skręcisz w kierunku szpitala?
Wykorzystanie dwóch pasów i jazda na suwak (obligatoryjna bo ruch się kanalizuje) zmniejszają ryzyko blokowania sąsiednich skrzyżowań
@m0rdeczka wyślij bohatera na stop agresji drogowej. Ja tak zrobiłem i jedyne
@theoforos1 otrzymał świadczenie 500- za niewskazanie kierującego.
Eh, widzę, że nawet to co napisałem nie zmieniło twojego nastawienia a szeryf bez gwiazdy powinien odpowiedzieć za stworzenie zagrożenia na drodze publicznej.
@theoforos1 no tak, ja bzdury wypisuję a ty wiesz skądś jak było naprawdę. Ile ty masz lat?
Zresztą nie zapraszam do dyskusji bo co prawda jest o czym ale wyjątkowo nie ma z kim. I jeszcze te insynuacje coby nagrywający sam miał wymierzać sprawiedliwość szeryfowi, meh.
@theoforos1: Co ty #!$%@? gościu. Po to jest ten lewy pas, by np. samochody jadące w prawo (na Głobino i obwodnice) mogły szybciej skręcić. Typowy Janusz z ciebie i pewnie siedziałeś w tamtym aucie. Zawsze jadę lewym pasem jak widzę nierównomierne rozłożenie się samochodów w tamtej okolicy. @m0rdeczka dobrze jechałeś, tam za rondem trzeba dojechać do końca pasa i dopiero wtedy wjeżdżać na prawy. Niektórzy tam zjeżdżają z ronda i od
@theoforos1: to po co jest ten pas, tytanie intelektu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

a skoro się tak zesrałeś, to już mózg ci rozsadzi, jak ci powiem, że obecne przepisy w warunkach znacznego zmniejszenia prędkości zabierają ci pierwszeństwo na prawym pasie będąc na końcu zwężenia i zmieniający pas z pasa lewego na prawy ma pierwszeństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

niestety, ale na największego