Wpis z mikrobloga

@garar: Ciężko ocenić bo zasłoniłeś i plecy i głowę i do tego brzuch przez to nie wiadomo nawet czy wziąłeś odpowiednio wdech i wydech, nie wiadomo w jakiej pozycji kończysz powtórzenie, pozatym powinno się robić pełen zakres ruchu czyli jak najniżej (dupa prawie do podłogi)
  • Odpowiedz
pozatym powinno się robić pełen zakres ruchu czyli jak najniżej (dupa prawie do podłogi)


@Enigmameister: Do hipertrofii tak, w zasadach trojbokowych nie, pytalem o zasady trobojowe i glebokosc.
  • Odpowiedz
@garar: U mnie to była kwestia otworzenia bardziej bioder tj. tzw. pchania kolan na zewnątrz. Ale w sumie nie tylko, bo miałem problemy z trzymaniem sztywności przez cały ruch jak i nie otwierałem klatki piersiowej przez co byłem lekko zgarbiony podczas ruchu.
Więc tak tylko ci zaanonsowałem problem, ale go nie rozwiążę.
  • Odpowiedz
Czyli chcesz powiedzieć, że celowe ograniczanie zakresu jest zdrowe?


@psposki: Nie. Ale prawidłowo zrobiony siad, kontrolując cały ruch, generując odpowiednie napięcie mocno tą głębokość ograniczy.
  • Odpowiedz
@Enigmameister: Jeśli nie jest mobilny i robi buttwinka to jak najbardziej nie powinien schodzić do samego dołu, bo tylko naraża kręgosłup. Ponadto osoby, które schodzą do samego dołu mają tendencję do odbijania się i ułatwiania sobie ruchu w początkowej fazie wyprostu. Nie ma badań potwierdzających uszkodzenia stawów kolanowych przy niepełnym zakresie ruchu. Za to robienie przysiadu trochę ponad moment, gdzie kość udowa przestaje być równoległa z podłożem daje lepsze efekty i
  • Odpowiedz
Ale prawidłowo zrobiony siad, kontrolując cały ruch, generując odpowiednie napięcie mocno tą głębokość ograniczy.


@IntruderXXL: Pasuje mu powiedziec, że robi nieprawidłowo przysiady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS
Tak wiem wiem to Klokov nie jest to zwykły śmiertelnik i normalna osoba tak nie zrobi
krzysiek944 - > Ale prawidłowo zrobiony siad, kontrolując cały ruch, generując odpowi...
  • Odpowiedz
@krzysiek944:

Pasuje mu powiedziec, że robi nieprawidłowo przysiady ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Popatrz na jego nogi. Jakie ma krzywe i w ogóle jak krzywo ustawione stopy. Taki ukształtowany zawodnik to nie jest dobry punkt odniesienia do niczego.
  • Odpowiedz
@garar: Jeśli chodzi o głębokość to jest to tzw. stykacz. Mogliby na zawodach zaliczyć, ale mogliby też spalić w zależności od federacji czy widzimisię sędziego. Na zawodach bezpieczniej byłoby zejść troche niżej.
  • Odpowiedz