Wpis z mikrobloga

@Bubsy3D najgorsze, że potem takie tłuste knury potrzebują zespołu ludzi i ciężkiego sprzętu bo trzeba jej "puszyste" zwłoki po zawale przed trzydziestką wyciągać dźwigiem przez okno. A kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy.
@Bubsy3D: powiem tak, o ile body positive nie przeszkadza mi gdy odnosi się do ludzi z lekka nadwagą lub po prostu o różnych figurach to promowanie skrajnej otyłości jest bardzo szkodliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Bubsy3D: tylko czubki przejmują się zdaniem takich lewaków, ty do nich należysz ewidentnie. Normalny człowiek ma w dupie te ich żale, dla was to pożywka. Toczycie ze sobą wojnę bo jesteście na skrajnych biegunach głupoty
Idea jest taka, że
A) anon nie powinien dawać #!$%@? o to jak ktokolwiek wygląda. I nie zapomnieć ten tekst o zdrowiu - przecież nikt z was nie troszczy się o zdrowie random palaczy czy pijaków na ulicy.
B) nawet osoby otyłe przede wszystkim muszą pokochać swoje ciało - żeby mieć motywacje o nie zadbać i schudnąć.
@Bubsy3D: niech jeszcze z jedna taka tam wejdzie i balkon leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
body positive ma sens dla akceptacji ludzi którym bo ja wiem, #!$%@?ło rękę, byli poparzeni itd. Powinniśmy ich akceptować, nie gapić się, nie zwracać uwagi na to, że są "inni".
No ale grubasy (a właściwie grube baby) go przejęły i mamy akceptować coś co nie jest zdrowe, i na co mają wpływ.