Wpis z mikrobloga

@olgiert: Najlepsza wersja jest na PC, bo można instalować mody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie wkurzało w tej grze trochę rzeczy, które naprawili moderzy m.in. poprawili interfejs, mapę, dodali automatyczne podnoszenie przedmiotów, możliwość wykonania szybkiej podróży z praktycznie każdego miejsca itp.
@olgiert: Surowce są cenne, wydawaj je tylko na robienie wiedźmińskie broni i setów bo noszenie kompletów daje bonusy. Od razu, przy pierwszej okazji naucz się grać w gwinta, otwiera to potem kilka fajnych questów plus po ogarnięciu zasad wciąga. Nie śpiesz się z fabułą, gra pogania ale nic Ci nie ucieknie, rób jak najwięcej side questów bo w nich jest siła tej gry. Pierwsza lokacja to taki samouczek, zwiedź go całego
@open_or_die
@olgiert kupiłem bo promka była że szkoda by nie mieć w bibliotece, ale po zagraniu 2h wolałem popykać w co innego. Próbowałem wrócić ale już ponad rok nie mogę się zebrać. To samo miałem z RDR2, chociaż fabule ukończyłem. Ale to dlatego że klimat bycia kombojem wolę bardziej niż zabijanie jakichś stworów. A tak to dużo czasu zajmuje jazda koniem, a jeszcze jak dochodzi powtarzalność zadań to większość tego czasu który