Wpis z mikrobloga

Patrzcie na tego typa @wrednyzabol Wigilia, opłatek itd. a ten walczy na wykopie ze zbrodniczymi komunistami (czyli ze mną) zamiast jeść karpia z rodzicami to żali się innym na wykopie że moderacja nie reaguje na jego urojenia i nie chcą mnie zbanować. Najbardziej żałosne jest to że dostał tylko jednego plusa i to ODE MNIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale już go zabrałem bo szkalując mnie nie omieszkał też mnie zablokować. LOL Cały wątek tutaj
To by było na tyle wykopowej atmosfery miłosierdzia i pojednania na dziś. Wam drogie wykopki życzę dużo szczęścia i pomyślności a przede wszystkim zdrowia, nie tylko tego fizycznego. Bo jak widać różnie bywa. A jako prezent ode mnie dla Was łapcie mój najnowszy film gdzie pokazuje jak obecnie spędzam święta pod palmami: https://youtu.be/pgd93d52PXE
#thebestofmirko #heheszki
LuckyStrike - Patrzcie na tego typa @wrednyzabol Wigilia, opłatek itd. a ten walczy n...

źródło: comment_1640369913HA28OMA8N4tCuRrehbp2xH.jpg

Pobierz
  • 6
@FuzzyWuzzy:? Przecież ja mu tylko chce pomoc @wrednyzabol usunął swój wpis i być może postanowił spędzić wigilie z rodzicami zamiast szkalować obcych ludzi. Tutaj tez nie komentuje a taki wygadany był wcześniej. Mam wrażenie ze mu pomogłem. Taki dobry uczynek z mojej strony na święta.