Wpis z mikrobloga

Moja pierwsza #wykopaka i co?! Przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Moim Mikołajem okazał się być: @Hayabussa
Co jak co, ale nigdy bym nie pomyślał, że dostanę taką paczkę i to jeszcze wykonaną samodzielnie od A do Z! Bardzo dziękuję! Naprawdę ogromny szacun za robotę, którą wykonałeś. Jestem w szoku!
Na pierwszy ogień poszedł list. Zdanie za zdaniem coraz bardziej chciałem przestać czytać i rozerwać opakowanie, ale jakoś udało mi się powstrzymać.
1. Wino porzeczkowe domowej roboty. Zaraz otwieram, żeby skosztować. Super sprawa, jako że sam też robię własne wina. +10 plusików
2. Mata i szarpaki dla piesów. Wykonane ręcznie! Jak widać na załączonym obrazku Luna tylko czeka, aż zrobię zdjęcie, żeby mogła dostać swój prezent. Muszę przetestować, czy koty będą zainteresowane też matą. Zwierzęta baaardzo zadowolone. +50 plusików będzie niuchane :D
3. Na koniec najważniejsze! Każdy wykopowy fan planszówek będzie mi od dziś zazdrościł. Otrzymałem unikalną i stworzoną od zera przez @Hayabussa grę Mirkopol!!! Tego to żem się nie spodziewał. Naprawdę. To jest po prostu... no aż nie mam słów! Defekty nie grają roli, jest to coś naprawdę unikalnego! Gdybyś nie powiedział, to nawet bym nie zauważył. Sama zawartość rozwala na łopatki XD jest meeega!
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wspaniałą paczkę. Serdecznie pozdrowienia dla Ciebie, Żony, Siostry i jej narzeczonego, no i kumpla za winko. Stworzyliście coś wspaniałego i od serca, naprawdę wielkie dzięki!

Więcej zdjęć w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokapake #swieta #prezent
macbar3167 - Moja pierwsza #wykopaka i co?! Przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Mo...

źródło: comment_1640376865A8N5RVVvwJnugAs792jlBF.jpg

Pobierz
  • 11
Czołem Mireczku raz jeszcze! Poza tym, że cieszę się, że się cieszysz, to cieszylem się jeszcze jak zobaczyłem w Twoim opisie info, że kolekcjonujesz Monopole, bo szczerze mówiąc to nie miałbym chyba innego pomysłu na stworzenie czegoś 'swojego' :) Także czas spędzony nad tworzeniem gry i ten, podczas którego odswiezalem tag #pokapake z nadzieja, ze pojawil sie juz Twoj post sprawil mi wiele radości! Wesołych Świat!