Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: jeżeli uważasz , że gotówka jest bezsensowna i przestarzała, to znów się okazuje, że pokolenie dziadków jest mądrzejsze( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WODZIREJEX: Gotówka to największy chłam, nieudany eksperyment który na naszych oczach po 100 latach zaczyna implodować, przyszłość to krypto a jeśli nie będzie prądu to papier byłby i tak bezużyteczny i wtedy panowałby handel wymienny jak w Wenezueli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@pomywacz Źle powiedział. Wyraził pogardę, bo ktoś nie płaci bezsensowną przestarzałą gotówką. A jak wynika z tekstu, to to, że płatność nie chciała przejść to wina sklepu i ich terminala, a nie gościa z zegarkiem.

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: to wina dzbana co ma tylko jedna firmę płatności s sobą. Mam łamiąca wiadomość dla ciebie - terminale czasem zawodzą, czasem jest problem z bankiem, czasem z internetem w sklepie itd. Niech to będzie 1
  • Odpowiedz
Musisz jednak pamiętać, że są ludzie, którzy mają bardziej złożone życie, nie zgadzają się z socjalistyczną przyszłością, bądź nie chcą żeby rząd wiedział o nich wszystko, uwierz są ludzie, którzy żyją inaczej niż robak wydający 40pln w biedronce na chocoshocki.


@azurro: tak #!$%@? jaki to nie jesteś płatek śniegu a całe to twoje skomplikowane życie i płacenie gotowką kończy się na kupnie za nią małpki w Żabce.
  • Odpowiedz
Dlatego każdy kto ma mózg i np. płaci kartą, to ma też trochę gotówki z sobą na wszelki wypadek. Albo próbuje blik jak mu inna forma płatności nie działa itd.

No ale wy jesteście dzieci specjalnej troski,.które nie zakładają że coś może się zepsuć.

@FrasierCrane Ale ja, mimo że zawsze place telefonem to zawsze mam w portfelu parę stówek gotówki jakby co. Więc nie wiem kogo ty chcesz tu atakować, ale nie
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: A ja znam osobiście przypadek, że urząd wystąpił o zwolnienie z tajemnicy bankowej, a bank się zgodził. I do wyroku dorzucili rok. Bo idiota zapłacił kartą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A słyszałeś o przypadku w Polsce, kiedy przez błąd w systemie, klient została uznany z martwego. I bank zamroził mu środki na koncie, bez możliwości wypłaty, bo dowód unieważniony, a w systemie - nie żyje. I
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chociażby prywatność


@WODZIREJEX Prywatność czego? Bo zobaczą, że zostawiłeś 46 zł w Biedronce i wykorzystają to przeciwko tobie? XD


Paszporty covidowe też popierasz?


@WODZIREJEX Oczywiście. Sam jestem po 3 dawkach i popieram obowiązkowe szczepienie.

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: no to jesteś pożytecznym idiotą, jestem po dwóch dawkach, nie popieram przymusowego szczepienia, ani paszportów Polsatu które niczego nie daja.
  • Odpowiedz
A jak zapłacisz kartą, jak nie bedzie prądu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?


@dlugi-gr Kiedy ostatnio miałeś sytuację, że nie było prądu? Gdzie ty mieszkasz? Na Syberii? XD

A gdy cię okradną to stracisz hajs - ja sobie w 10 sekund zablokuje aplikacją karte.
Więc pewnie zaraz zapytasz: "A co jak ukradną ci telefon?".
No nic, bo potwierdzanie płatności mam na odcisk palca i #!$%@? zrobią.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL mam nadzieję żeś bot, lub troll. Jeśli niestety nie, to niezłe pokolenie posłusznych piesków się nam szykuje. Zadowolonych z tego, że za swoje posłuszeństwo ich łańuch jest trochę bardziej popuszczony od reszty i mogą sobie skorzystać z POTĘŻNEGO PRZYWILEJU jakim jest pójście na zakupy :D
  • Odpowiedz
mam nadzieję żeś bot, lub troll. Jeśli niestety nie, to niezłe pokolenie posłusznych piesków się nam szykuje. Zadowolonych z tego, że za swoje posłuszeństwo ich łańuch jest trochę bardziej popuszczony od reszty


@quantum_joe Inwigilacja, chipy, NWO, żydzi.

  • Odpowiedz