Wpis z mikrobloga

Przewodnicząca Nowoczesnej zastanawia się nad centralną regulacją cen najmu mieszkań. N. wyrasta na najbardziej lewacko-zamordystyczną partię w tym parlamencie, bo to już kolejny genialny postulat zaraz po zakazie "mowy nienawiści", wprowadzeniu segregacji sanitarnej czy obowiązku szczepień xDDD To jakaś licytacja z Czarzastym i Kaczyńskim na większy PRL-bis??? xDDD

#polityka #bekazlewactwa #4konserwy #mieszkania
wojtas_mks - Przewodnicząca Nowoczesnej zastanawia się nad centralną regulacją cen na...

źródło: comment_1640546081DktxV9yzlIzQ5EC2qkoWan.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: to tyle jeśli chodzi o ten "libertarianizm" nowoczesnej. Członkowie tej partii dziwnym zrządzeniem losu mają poglądy skrajnie lewicowe, kłócące się zarówno z kapitalistyczną, jak i liberalną twarzą partii. Zwykła wydmuszka polityczna
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: to sie tylko potwierdzają słowa korwina, że nieważne kto rządzi z bandy czworga oni i tak to samo wszyscy reprezentują xD. Nowoczesna jako piąte koło. Petru zbudował partie socjalistyczną
  • Odpowiedz
Ale ona nie jest przewodniczącym


@baetky: O, faktycznie xDDD Próbuję sobie bez sprawdzania przypomnieć czy w ogóle wiem kto jest nowym i że się zmienił.

I kurde nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz
@defkor: samochody i chleby to raczej rynek normalnej konkurencji. Nikt nie wykupi chlebów żeby gniły gdzieś w magazynie i zyskiwały przy tym na wartości. Nawet prąd, bez usługi przesyłu. Ale woda z wodociągu i mieszkania już normalnym towarem nie są.
  • Odpowiedz
  • 2
@przeciwko78 xd Mozna wykupic piekarnie, mlyny itd. Tak jak mleczarnie, cukrownie. Co sie tak uczepiles mieszkan? Predzej zdechniesz bo chleb bedzie po 200zl czy ze mieszkanie bedzie wg ciebie za drogie?
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: xDDDDD

Wołam Pana @Bounty libertariana z krwi i kości który kiedyś mi polecał tą partie i chyba nawet Paniom Lunbnauer też.

Zapraszam do fikołków :)

Na marginesie - wielokrotnie pisałem, że jedyni ludzie wiarygodni wolnorynkowo to Korwin i jego dawna "świta" wszystkie te wydmuszki w postaci Nowoczesnej czy libertarian z PO to jest żart a nie wolnorynkowa alternatywa.
  • Odpowiedz
@defkor: jeśli chleb zacznie drożeć to inny przedsiębiorca zacznie go sprowadzać. Z mieszkaniami w Warszawie tego nie zrobisz.
Nie ja się uczepiłem, ten rynek regulowany jest w wielu dużych europejskich miastach.
  • Odpowiedz
Wołam Pana @Bounty libertariana z krwi i kości który kiedyś mi polecał tą partie i chyba nawet Paniom Lunbnauer też.


@kuna999: Nie mogę się zgodzić z wpisem Lubnauer, który tylko pogorszy sytuację przeciętnego Kowalskiego. Szkoda, że taką politykę chce prowadzić

Na marginesie - wielokrotnie pisałem, że jedyni ludzie wiarygodni wolnorynkowo to Korwin i jego dawna "świta"


@kuna999: Głos na konfederację to głos na socjalistów-narodowców, korwin jak widac nie ma nic
  • Odpowiedz