Wpis z mikrobloga

Przewodnicząca Nowoczesnej zastanawia się nad centralną regulacją cen najmu mieszkań. N. wyrasta na najbardziej lewacko-zamordystyczną partię w tym parlamencie, bo to już kolejny genialny postulat zaraz po zakazie "mowy nienawiści", wprowadzeniu segregacji sanitarnej czy obowiązku szczepień xDDD To jakaś licytacja z Czarzastym i Kaczyńskim na większy PRL-bis??? xDDD

#polityka #bekazlewactwa #4konserwy #mieszkania
wojtas_mks - Przewodnicząca Nowoczesnej zastanawia się nad centralną regulacją cen na...

źródło: comment_1640546081DktxV9yzlIzQ5EC2qkoWan.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@kuna999: Nie mogę się zgodzić z wpisem Lubnauer, który tylko pogorszy sytuację przeciętnego Kowalskiego. Szkoda, że taką politykę chce prowadzić


@Bounty: Cieszę się, że obyło się bez fikołków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie to z Nowoczesnej jedyna osoba która się nie zbłaźniła z tych rozpoznawalnych medialnie to niestety Petru, ale z racji tego, że nie był nieskazitelny w życiu osobistym to go zgnojono. Partia cyrkowców ogólnie.
  • Odpowiedz
@defkor: wolny rynek nie wszędzie się sprawdza. Dlatego np. wodociągi nie mogą dowolnie kształtować swoich taryf.
W pewnych warunkach wolny rynek kończy się monopolem największych graczy.
  • Odpowiedz
@defkor: ty tego nie rozumiesz, ceny wody musi zaakceptować urząd Wody Polskie, tu nie ma żadnego wolnego rynku. Gdyby był, to kupiłby to prywaciarz i płaciłbyś 100zł za m3 wody. Albo 200, i tak byś zapłacił.
  • Odpowiedz
  • 0
@przeciwko78 no to teraz pomysl geniuszu dlaczego nikt nie podniosl tych cen do maksymalnych?

@Anthermil w moim screenie chodzilo mi raczej o to, ze zawsze sie znajdzie ktos, dla kogo "jest zbyt drogo".
#!$%@? juz od tego, ze zeby sie napic to musisz wode kupic bo ja "niszczysz". Jesli chcesz mieszkac, to nie musisz miec mieszkania na wlasnosc. Tak jak piekarni, cukierni, samochodu.
  • Odpowiedz
  • 2
@przeciwko78 nie. Ludzie by poszli do marketow niemieckich po banki 5l bo bylyby duzo tansze. Wolny rynek. Kto ci kaze mieszkac w centrum stolicy? #!$%@? mieszkac na granice suwalk jak nie masz pieniedzy.
  • Odpowiedz
  • 1
@przeciwko78 straszne, plusy i minusy kapitalizmu, ludzie chca zarabiac na kims pieniadze. Jestes caly? Z wyplaty zabierane ci jest ok 70% pieniedzy, co z tym faktem zrobiles?
  • Odpowiedz