Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, ze jedyna opcja to Nawalka na baraze, a pozniej wybory trenera. Nawet polaczenie Zidana z Guardiola nie pozwoli komus z zewnatrz ogarnac tematu w tak krotkim czasie, jedyna opcja to ktos kto zna zawodnikow i kadre od wewnatrz. Pozniej to juz mozemy sobie przeprowadzac selekcje, zwlaszcza, ze do ME i tak sie dostaniemy w jeden czy inny sposob.

Aha, winnym tej sytuacji nie jest Lewy, Kulesza, czy nawet sam Sousa. Dzbanem roku jak dla mnie zostaje Boniek, ktory nie zwolnil Brzeczka wtedy kiedy trzeba bylo, a zrobil to kiedy bylo juz za pozno i znalazl jedynego trenera, ktory byl wtedy chetny.

#reprezentacja #pilkanozna #mecz
  • 9
@miki4ever: sie ludzie smieja z Michniewicza, a mi sie wydaje, ze nie bylby zly jesli mu sie jasno wytlumaczy, ze jest jako opcja awaryjna. Bedzie sie staral pokazac z dobrej storny i bedzie stawal na rzesach, bo to by uzdrowilo mu CV.
A w 3 miesiace chocby nie wiem kogo wzieli to i tak zasadniczych zmian nie dokona. Istotne jest, by mial wolę walki i osiagniecia celu, a Michniewiczowi tego teraz