Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@NielegalneKretowisko: Ale jak ktoś zaczyna coś robić w tym kierunku, nawet zaczynając od tak małych rzeczy jak plakaty w szkołach to otwiera się festiwal wyśmiewania, bo to robienie ciamajd z mężczyzn i elo. Koniec tematu, bo sami mężczyźni przecież palcem nie kiwną, żeby coś z obecną sytuacją zrobić, co jest po prostu smutne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Silmarils: #logikarozowychpaskow mocno u Ciebie. To o czym ja napisalem nie ma zadnego zwiazku z uczuciami czy psychologia. Prawo podatkowe, prawo pracy, podatek dochodowy, rozwody, obowiazek alimentacyjny, prawo do dzieci itd. Ogolnie teraz juz zaczynamy wchodzic w 4 gestosc w Polsce i juz nie walka z kobietami, a z emerytami sie zaczyna, ktorzy zeruja na pracujacym spoleczenstwie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@n0cniarz: zawsze jak to czytam to wyobrażam sobie faceta, który właśnie jest taki (oprócz gejcech) i jak musi mu być dobrze w życiu. Od kobiet to pewnie musi się kijek odganiać. Zapłakany chłop 165 cm z 25 cm w bicku i interesujący się modą.
  • Odpowiedz
To o czym ja napisalem nie ma zadnego zwiazku z uczuciami czy psychologia. Prawo podatkowe, prawo pracy, podatek dochodowy, rozwody, obowiazek alimentacyjny, prawo do dzieci itd.


@NielegalneKretowisko: Wiem, co miałeś na myśli. Ja z kolei miałam na myśli to, że duże zmiany zaczynają się od tych mniejszych i wyśmiewanie wydawać by się mogło nic nieznaczących plakatów to sabotowanie własnego obozu na polu walki. A idąc dalej, piłam do tego, że zdecydowana
  • Odpowiedz
@n0cniarz: mam wywalone w takie rzeczy bo żyje dla siebie, ale powiem ze swojego doświadczenia z relacji ze znajomymi itd. czyli nie jakieś obiektywne badania, że dziewczyny by się pod tym podpisały, ale z gwiazdką przy kilku punktach. XD
*-nie dotyczy MOJEGO chłopaka/męża/partnera
  • Odpowiedz