Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NielegalneKretowisko: Ale jak ktoś zaczyna coś robić w tym kierunku, nawet zaczynając od tak małych rzeczy jak plakaty w szkołach to otwiera się festiwal wyśmiewania, bo to robienie ciamajd z mężczyzn i elo. Koniec tematu, bo sami mężczyźni przecież palcem nie kiwną, żeby coś z obecną sytuacją zrobić, co jest po prostu smutne.

@Silmarils: jedyny sposób na normalizację słabości u mężczyzn to jeśli kobiety zaczną lecieć na słabych. Wszytko inne
  • Odpowiedz
My nie chcemy plakac tylko chcemy, aby prawo w Polsce zostalo naprawione w stosunku do mezczyzn.


@NielegalneKretowisko: Jak ma się coś zmienić skoro upominanie się facetów o swoje prawa jest właśnie taktowane jako niemęskie i ciamajdowate? Nie widzisz że ten plakat taką postawę wobec mężczyzn właśnie piętnuje? Jesteś ślepy że nie widzisz korelacji i dosłownie sabotujesz, ośmieszasz akcje, która jest korzystna dla walki z problemami, które ci doskwierają.
  • Odpowiedz
@szpongiel:

jedyny sposób na normalizację słabości u mężczyzn to jeśli kobiety zaczną lecieć na słabych. Wszytko inne to jedynie virtue signalling.


Masz rację, mimo wszystko przynajmniej gejom i reszcie niehetero już nie będą stawiać absurdalnych wymagań i szkalować za życie po swojemu. Nie każdy chce mieć babę. Ile ja się nasłuchałem co mam robić a czego nie wolno mi robić, żeby "jakaś mnie zechciała", zanim ogarnąłem, że mnie to kompletnie nie
  • Odpowiedz
ale muszą mieć jeśli chcą z tymi różowymi być


@smutny_login: Znam co najmniej 3 typów, którzy nie mają prawa jazdy i nie mają żadnego problemu z babami. I to nie jakieś 18 latki, tylko typy około 30. Baba zaakceptuje "ułomności", jeśli reszta będzie spoko. Każdy ma jakieś, więc nie są one absolutnie wykluczające. Problem jest taki, że ułomności często wystepują razem: #!$%@? wygląd, słabość fizyczna, brak prawka, mieszkanie ze starymi, gównopraca/bezrobocie,
  • Odpowiedz
@szybki_zuk gościu to było napisane o drugiej w nocy pod wpisem mojego kolegi nocniarza jak był tu jeden plus
chyba nie uważasz że ktoś z anime w profilowym by tak napisał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ravenek: ha, z nieoczekiwanej strony przyszło wsparcie. Nieoczekiwanej ale w sumie dość oczywistej. Obiektywne spojrzenie, i trudno Ci zarzucić seksizm czy tam inne szowinizmy ;)
Najgłośniej zazwyczaj słychać feministki, które przy takich tematach krzyczą o "toksycznej męskości". Podczas gdy same preferują twardych, zdecydowanych mężczyzn, którzy nie okazują słabości. Takie to ich naprawianie świata, hipokrytki.
Jak już chcemy tworzyć takie gówno-łatki, to jest "toksyczna kobiecość". Faceci szkalują się nawzajem przez pryzmat tego
  • Odpowiedz
@szpongiel: Toksyczna męskość to jest problem, ale chyba nie jest nią to co się tak opisuje. Bycie "męskim" to nie jest wybór faceta, tylko efekt wielu czynników z silną presją społeczną włącznie. Narzucanie cech, które z prawdziwą siłą i odwagą nie mają wiele wspólnego. Jeśli natomiast miałbym coś zarzucić niektórym feministkom, to że chcą zjeść ciastko i mieć ciastko. Równe prawa, ale bez oddawania kilku post-patriarchalnych przywilejów i przejmowania pełni obowiązków.
  • Odpowiedz
@vieniasn: typowy wykop. Ej patrzcie, faceci popełniają samobójstwa 4 razy częściej od kobiety. No skąd to się bierze i jak temu przeciwdziałać? Może nie wyśmiewajmy ich za bycie wrażliwymi, pozwalajmy im okazywać emocje, nie piętnujmy ich kiedy okaże się że są trochę inni od swoich rówieśników i lubią inne rzeczy? Nieeee, to przecież lewackie. Szukajmy przyczyny gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Kenteris
gościu to było napisane o drugiej w nocy pod wpisem mojego kolegi nocniarza jak był tu jeden plus
chyba nie uważasz że ktoś z anime w profilowym by tak napisał
  • Odpowiedz