Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#kuchnia #zmywarka
Ma ktoś zmywarkę wolnostojąca? Wynajmuje mieszkanie z dosyć mała kuchnią i nie mogę za bardzo nic zmieniać ale doskierwa brak zmywarki, czy polecacie kupienie jakiejś małej zmywarki wolnostojącej? Jak wygląda podłączenie jej?
  • 6
Ma ktoś zmywarkę wolnostojąca? Wynajmuje mieszkanie z dosyć mała kuchnią i nie mogę za bardzo nic zmieniać ale doskierwa brak zmywarki, czy polecacie kupienie jakiejś małej zmywarki wolnostojącej? Jak wygląda podłączenie jej?


@Szlakuu: Ja używałem w sumie obydwu :) Wolnostojącej i takiej "do zabudowy".
Wolnostojace sa wszystkie takie same praktycznie. Te same bebechy. Różnią się panelem sterowania. ja kupiłem SilverCrest z Lidla bo jedna z niewielu ma wyświetlany czas do końca
@Szlakuu: Tu mam zdjecie. Nawstawiane sporo. 2 średnie garnki, średnia patelnia, 3 pokrywki, durszlak, pod nim 2 miski srednie, obok 4 kubki. Do tego sztućce co wypełniają 1/4 pojemności koszyka tylko teraz, wiec czasem ich w ogole nie myje w koszyku jak mam po 2 sztuki bo szkoda miejsca i wyjmuje koszyk. Lepiej wsadzić gary jak jest ich więcej. Wtedy sztućce lądują po lewej na górze na raszkach, nad kubkami. Mozna
Bigbluee - @Szlakuu: Tu mam zdjecie. Nawstawiane sporo. 2 średnie garnki, średnia pat...

źródło: comment_1640710485OFYZu1lu9cKm1SZtm0lV3l.jpg

Pobierz