Wpis z mikrobloga

Hej, chciałbym kupić spawarkę do typowo domowego użytku, mam w domu besterke 1300 ale tym coś pospawać to masakra :D potrzebuje naprawic np zawiasy od płotu, klamkę w furtce - więc użytkowanie typowo amatorskie raz na jakiś czas. Da się za kilka stówek coś kupić w miarę sensownego prostego w użyciu? Te spawarki z allegro są coś warte? #spawanie
  • 9
@r4do5 nie chce najlepszej tylko działająca, i nie będę spawał kadłubów statków pod wodą tylko proste rzeczy które nie muszą wyglądać tylko się trzymać kupy. Ja wiem że na wszystko na wykopie trzeba mieć licencję :p
@NadentyJacenty: Trudno, nie wiem jak to odblokować z poziomu telefonu xD Jak potrzebujesz coś czasem posmarkac koło domu to kup sobie zwykła spawarke mma, z takich naprawdę tańszych do amatorskiego użytkowania to ponoć dedra da radę, a kosztuje psie pieniądze. Sam mam w domu taka, ale nawet tego nie odpalam bo tylko lezy. Ojciec czasem cos sobie smarknie ale to ci powiem jutro jak wrócę czego on używa. Generalnie 200A bo
@NadentyJacenty: Ja osobiście pracuje w domu na shermanach, migomacie i głównie tigu i pomimo różne opinii ja sobie chwale. Wiadomo, Chińczyk.. ale co teraz nie jest chińskie? Po grupach ludzie w takich mniejszych budżetach tez sobie chwała magnumy, ale nigdy tego w ręce nie miałem. Z takich tańszych które ja Ci mogę polecić to chyba tyle, może jakiś kolega tu cię wspomoże jeszcze.