Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W przyszłym roku piszę maturę i zastanawiałem się nad pójściem na psychologię na UJ. Problem jest taki, że nie wiem co zrobic, żeby się tam dostać. Będę pisać na pewno rozszerzony polski i angielski. Wychowawczyni powiedziała mi, że bez biologii to nawet nie mam co tam startować, z tym, że ja nie rozszerzam biologii na codzień w szkole i jak już to musiałbym sam zacząć w domu tą biologię napieprzać, a raczej wolałbym się skupić na angielskim. Czy biologia jest konieczna na dostanie się na UJ? Jak sprawdzałem na stronie to chyba nie, ale wolałbym się upewnić.

I w przyszłym roku planuję pójść na olimpiadę z angielskiego, do której już teraz pracuję, więc gdyby teoretycznie udało mi się dojść do finału olimpiady, to jak to wpływa na moje przyjęcie? Wiem, że dostałbym wtedy z angielskiego 100% więc gicior, ale czy cokolwiek by to dało? Jak sprawdzałem progii to na psychologię były bardzo wysokie.

Jakie wy mieliście wyniki, że dostaliście się na psychologię?
#uj #uniwersytetjagiellonski #studia #pytanie #matura #szkolnictwo #edukacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cc7c780ed247000a922d8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 2
  • Odpowiedz