Wpis z mikrobloga

Nauczyciele. Elita społeczeństwa. Najlepiej w banku, urzędzie czy nawet w administracji szkolej wypełnić za nich każdy druk, bo oczywiście nie wiedzą co wpisać. Jak nie wypełnisz dostaniesz takie stado pytań że zużyjesz pół dnia na odpowiadanie a drugie pół dnia na dochodzenie do siebie (np. Formularz imię, nazwisko, nazwisko panieńskie - i pytanie "mam wpisac swoje czy matki a jak jestem po rozwodzie to mam wpisać teraz po mężu?"). Oczywiście dowiesz się również że jesteś niemiły, niewychowany itp. bo ta pani co tu była wcześniej zawsze wypisywała...Jak ulegniesz i wypełnisz spodziewaj się kubła pomyj w stylu "a dlaczego tak? A ja bym chciała inaczej" a Pan mi o tym nie powiedział, a dlaczego mam płacić itp... jest oczywiście szansa że przy kolejnym starciu nauczyciela z 9bsługą klienta staniesz się wzorem lub antywzorem. Nie omieszkają zwłaszcza o tym drugim głośno i wyrażnie poinformować wszystkich naokoło i na koniec jeszcze skwitować że wszystko źle. Oczywiście są klienci gorsi od nauczycieli - to nauczyciele emeryci - tu obsługa nawet w prostym przypadku musi trwać 45minut... ehh... #zalesie #edukacja #bankowosc #obslugaklienta
  • 1