Wpis z mikrobloga

Ps4 przestało mi wciągać płyty, a mówiąc precyzyjniej, wciągało płyty, ale tylko do połowy. Rozkręciłem konsolę i popsikałem sprężonym powietrzem oraz poruszałem zębatkami w napędzie. Mechanizm wciągania wyglądał na pierwszy rzut oka okej, więc podłączyłem konsolę ze zdjętą obudową i uruchomiłem żeby zobaczyć jak pracuje ten mechanizm że tych płyt nie wciąga do końca. Wkładam płytę - normalnie wciągnęło i wykryło. Wkładam kolejną - też wciągnęło. Kolejną - również wciągnęło. Wychodzi na to że sprężone powietrze i poruszanie mechanizmem naprawiło napęd. Co to za czary są xD

#ps4 #pamietniczek #zdjeciedlazwiekszeniaatencji
Trzesidzida - Ps4 przestało mi wciągać płyty, a mówiąc precyzyjniej, wciągało płyty, ...

źródło: comment_1640890922CgE0H8VxBjtRsAqUBlHCwr.jpg

Pobierz
  • 7
@HANTEK2: Wiem o tym, przy okazji je wyjąłem i wymyłem skoro już miałem rozkręconego playa. Ale sęk w tym, że to i tak mogło nie być konieczne, skooro po tym co napisałem wyżej już działało. Co więcej, jak rozciągnąłem palcem te czarne 'ramiona' które rozchodzą się przy wkładaniu płyty, to rolki kręciły się jak #!$%@?, czyli chyba nie one były problemem. #!$%@?, ważne że działa i oby po tym miniserwisie już