Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak zarejestrowałem się na stronie do wymiany językowej, pisałem wiadomości do różnych osób i wszyscy mnie ghostowali. Wtedy stwierdziłem, że założę fejk konto płodnej 18 letniej laski, dzisiejszej julki.
Doszło do tego, że spermiarze odrabiali mi prace domowe i pisali jakieś liściki i inne takie z niemieckiego, odrabiali mi matmę i nawet paru chciało mi pieniądze wysłać xD
Finalnie siedziałem na tym portalu przez całe liceum. Głównie przez to ogarniam rosyjski, angielski, hiszpański i trochę portugalskiego

3 lata robiłem ich w #!$%@? xD

#jezykiobce #spermiarzalert
Maniek145 - Pamiętam jak zarejestrowałem się na stronie do wymiany językowej, pisałem...

źródło: comment_16409226432rLQ44eOwZLQqfMCPLzHOz.jpg

Pobierz
  • 33
@Maniek145: ja tak samo działałem na elektrodzie, cnc info i tego typu forach. studiowałem mechaniczny to widziałem jak spora część nerdów robi za nieliczne dziewczyny na roku całe projekty, sprawozdania, pomaga na kolosach. i tak samo w internecie - zakładając konta na elektrodzie jako jakiś seba2137 to po mnie jechali jak po szmacie i zamykali tematy, ale już XXXAsiaXXX1992 no to już skany książek wysyłali na pw xD