Wpis z mikrobloga

Wykop! przegrywowi na Tajwanie trafiło się jak ślepej kurze ziarno na sylwestra.

Jako, że nie miałem planów na sylwestra czyli w pokoju siedzieć i grać w pokemony ale byłem rano w restauracji zjeść śniadanie i poznałem kelnerkę (Azjatka) która wczoraj zaprosiła mnie na jakaś imprezę sylwestrowa i powiedziała, że ona tam czasami gra jako DJ.

Jako że jestem stalkerem, od razu zobaczyłem co to za klub. I jest to klub typu RAVE techno. Gdzie zaklejają kamerki w telefonach aby nie robić zdjęć. Nie wiem co to znaczy może mi ktoś pomóc?

jako że mój sylwester zaczyna się 7 godzin wcześniej niż wasz to będę kończył mój a wy dopiero będziecie zaczynać walić wódę.

chętnych plusujących ZAWOŁAM rano po imprezie jak było. czy przegryw może chodzić na RAVE imprezy i czy mam 2 nerki nadal.

Pobierz
źródło: comment_1640937689d8PBbaq2nHeMHKRMPtgqrd.jpg
  • 116
@PrzegrywNaTajwanie: nie znam tamtych imprez ale w polsce jest klimat taki że czujesz sie wolny, nikt na ciebie nie zwraca uwagi, kompletnie wywalone. mała społeczność więc raczej kradzieże czy jakies pobicia sie nie zgadzają. Ja ostatnio na szlugu gadałem z komunistą dosyć żywiołowo ale rozstaliśmy sie w pokoju nawet mu piwo postawiłem xD

No i mój znajomy co nigdy po klubach nie latał czuł sie zajebiscie non stop na parkiecie jakies
@PrzegrywNaTajwanie: pamiętaj bierz pół piglaka, nigdy całego na raz. Jak dobrze wjedzie to wtedy dorzucasz kolejne pół. Bez piglaka to nawet nie masz co iść na rave party, bo nie będziesz się dobrze bawił na samym alko. To zupełnie inny klimat imprezy. Ale z tym zaklejaniem telefonu to jakieś jaja są, o tym nie słyszałem nigdy xD Obracaj tą Azjatkę i zdaj raport. Miłego imprezowania!


@majkkali: Jeśli to nie mokry
@kamilek98PL: są grupki na fb chociaz slabo działają, a tak to po wydarzeniach i tym że mam polikowanych kilku DJów to wiem gdzie będą. No i jak sie slucha mixow na soundcloud to sie zna miejsca xD Jeśli chodzi o główne miasta polski to we Wrocławiu jest Zajezdnia, w krakowie Ekwador 2000, w lublinie Bublin Jechane