Wpis z mikrobloga

@SalsaDeAmigo: jak to jakiś nowszy thinkpad typu t470, t480 to klucz masz w bios a aktywuje się automatycznie po podpięciu do neta. Jak to coś pokrotu t430/t440 to chyba też ale głowy nie dam. Jak starszy to może być problem. Ewentualnie możesz awaryjnie wklepać w google "windows 10 get license key" i zapisać sobie klucz.
@ruum: @HachiRoku: Dzięki za szybkie odpowiedzi. Mam t495, mało z niego korzystałem po zakupie i leży od 1.5 roku, ale nie podoba mi się jak działa. Jak otworzę dwie karty z youtubem to strasznie mi laguje. Nie wiem czy to wina sterowników (lenovo vantage wszystko aktualizuje) czy coś z hardware jest #!$%@? @saturdaybaby:
@SalsaDeAmigo: windowsy od czasu 8 na początek poza wszystkimi aktualizacjami musiały jeszcze sobie zindeksować pliki i to mocno muliło system. Po tym zabiegu wszystko zaczyna działać dużo szybciej. Moim zdaniem pobieraj MediaCreation Tool do win11, wypal pendrive i instaluj. Z dobrym netem za 1h widzimy się znów na wykopie a zanim wyjdziesz na imprezę sylwestrową będziesz miał update, drivery i podstawowe aplikacje.