Wpis z mikrobloga

@MasterOfShadows: No niestety się zgadzam. Mateusza nie trawie, za jego niesamowite parcie na szkło. Julki nie oglądam. Imo, najfajniejsze materiały robią Hed, Fangotten, Arasz, Kacper i Szef (mimo, ze przekonałem się do niego późno)
  • Odpowiedz
@MasterOfShadows: Niestety, ale Hed jest już żenujący. Fangotten, to w ogóle się nie mieści w skali.

Edit: A jeszcze mi się przypomniało, że ostatnio to chyba stwierdzili, że w każdym filmie musi być przeklinanko, bo to śmieszne i w ogóle. Dla mnie to bardzo słabe. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MasterOfShadows:
Hed jest megatryhardujący i razem z sepleniącym Mateuszem powinni zmienić się z jajkiem z ramenu.
nie rozumiem "fenomenu" Heda, strasznie odbiega od tematu i 1/3 jego materiałów to autopromocja jego nieśmieszności wyglądającej na wymuszoną.

Julki jeszcze tak źle bym nie oceniał, bo może się wyrobi. Szefu i Arasz też byli ciency, sztywni i lekko tryhardujący na początku ale szybko zrobili się top. aczkolwiek jej miłość do MMORPG nie wróży zbyt
  • Odpowiedz
Mateusz wydaje mi się w porządku człowiekiem i i ziomeczkiem ale nie lubię jego materiałów, najbardziej mnie irytuje że traktuje tvgry jak własny kanał. Chcę posłuchać o grach, nie o tym że 12 lat temu miał sraczke jak jechał z kolega do biedronki i tam był jeszcze taki Paweł
  • Odpowiedz