Wpis z mikrobloga

@KawaJimmiego: A bo tak się zastanawiam, czy ci tak najzwyczajniej w świecie nie jest wstyd, że należysz do wspólnoty, ktorej czlonkowie gwałca małe dzieci, a inni członkowie to ukrywają. A Ty jako czlonek tej wspólnoty wypisujesz te swoje pierdoły w obronie tej wspólnoty( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SkonczPitolic: W naukach społecznych generalizowanie grupy zaczyna się od 70%. A teraz słucham, jaki % zgwałcił małe dzieci i jak wygląda to na tle innych grup?
A teraz proszę:

U nas Michnik zaprasza Cohna-Bandita (koleś, który opoiwiadał w tv o alternatywnym przedszkolu, w którym molestuje sobie dzieci) do siebie i go lansuje, lewica gada coś o legalizowaniu kazirodztwa- na podstawie tego już nie generalizujecie? Przecież ten Cohne-Bandita siedzi sobie we frakcji
@KawaJimmiego: Ale lakie ma znaczenie procent? Należysz to społeczności, ktorej część( jakiś procent, proszę) gwałci dzieci, potem część(jakiś procent) to ukrywa, a części( jakiemuś procentowi) to nie przeszkadza. A Ty na vipoku ich jeszcze bronisz. Rigcz( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KawaJimmiego: ej ale w Polsce, w Niemczech czy UK? Zdajesz sovie sprawe, że to co napiałeś nie ma sensu? Plus ja cie nie nazywam pedofilem. Piszę, że należysz do spolecznosci, ktorej członkowie gwalcą małe dzieci, inni to tuszują, a tobie to nie przeszkadza i ich bronisz na forum publicznym. To jest fakt.Odleciałeś.
@KawaJimmiego: No i? Czemu mam odpowiadać człowiekowi, ktory na forum publicznym broni grupy społecznej( do ktorej należy), mimo że gwalci ona małe dzieci i to ukrywa? Osobie, ktora sugeruje, ze takie rzeczy się nie zdażają, pomimo wielu znanych przypadków. Jest jakis nakaz odpowiadania na pytania takiej osobie? Przecież to obrzydliwe zachowanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
broni grupy społecznej( do ktorej należy), mimo że gwalci ona małe dzieci i to ukrywa?


@SkonczPitolic: Dlatego, że sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana, a przypadki molestowań sprzeczne z głoszoną nauką oraz czynami praktycznie całości członków tej grupy? Dlaczego wszyscy mają odpowiadać za agenturę czy zgniliznę moralną? Na tamtym etapie pedofilię seksuologia diagnozowała jako wyleczalną, a Kościół nie wydaje nikogo władzom, bo by musieli wydawać ludzi w Arabii Saudyjskiej czy innym
@KawaJimmiego: Właśnie się przyznałeś do obrony pedofifili w KK. Bosko() Skoro już wiemy, że jej bronisz, to wiemy też, ze istnieje. Podwójnie bosko() Niektórzy katolicy są piękni, zamiast rozprawić się z problemem, rozliczyć go, winnych ukarać, to nieeeeeeeee. Powiedz mi jeszcze, czy wpisy @jbc_wszystko to może ten słynny atak na KK?
@KawaJimmiego: No napisałeś, że robisz to bo sytuacja jest bardziej skomplikowana odpowiadając na mój cytat( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj typie, typie. P.S chyba nie zrozumiałeś, że chodzi mi księży i ich zwierzchników( bo to oni kolejno gwałcą i ukrywają), a obojętne jest to sporej reszczcie katolików. Nie chodzi mi o policjantów. Może dlatego pitolisz takie głupoty( ͡° ͜ʖ ͡°)