Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

czy strona Zapytaj Lekarza jeszcze działa, czy już tylko płatna. Kiedyś tam było można zasięgnąć porady, chociaż i tak większość pisała, żeby iść na konsultacje, a teraz nie mogę znaleźć tego, co było lata temu... Mniejsza:

Mam wstydliwy problem, z którym boję się iść do #lekarz. Na pewno mam #hemoroidy, ale zazwyczaj pomaga maść na nie, więc do lekarza nie chodzę, bo jeszcze na żywca będzie chciał mi je wyciąć. Natomiast martwi mnie czy nie mam #raka lub czegoś takiego... Jak długo nie #pierd to mnie boli w żołądku, a czasami tak jeździ w jelitach, że masakra. Po długim wstrzymywaniu mam wzdęty brzuch, co nawet widać, jak się na niego spojrzy, boli mnie, jak nacisnę na brzuch. Potem wieczorem w domu trudno mi się #wyproznic, a głownie wylatuje masa powietrza... Dodatkowo bardzo często #pierd. Czy ktoś ma jakąś poradę, jaki lek może pomóc? Czy martwić się i iść do lekarza, bo to może być serio rak jelita lub coś takiego? Dzisiaj chodziłem do toalety 4 razy, to nie jest normalne (#kupa).

Proszę o poradę:
#lekarz #leczeniezwykopem #rakjelita #rak #strach #gastrologia #gastryka #pierdy #kupa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d3489337651b000a9046c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 3
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: weź jakąś dietę lekką, umiarkowany ruch ale tylko troche, unikanie dźwigania!!!, czopki Hemorol, Cyclo3 Forte, myj dupsko i stosować aż przejdzie. Horoidy trzeba leczyć szybko i skutecznie więc nie lekceważ tego. Dupa nie rak tylko hipochondria chyba że masz 50 lat xd

Edit
Idź do lekarza xd
@AnonimoweMirkoWyznania: ból brzucha dłuższy niż tydzień wymaga udania się do lekarza pierwszego kontaktu. Bo może umierasz, a może wystarczy tydzień tabletek. Braki w wypróżnianiu, lub cienki stolec sa sugestia ze może być zle.
Zbadaj się, lekarz wypukać Ci brzuch i w 3 min wyeliminuje powolne chorób.
Jeśli to coś lekkiego to skończy się na usg i tabletkach. Więc no worry.
A jak coś złego to dobrze ze poszedłeś wcześniej niż później.