Wpis z mikrobloga

-miej 40 lat
-chwal się w robocie, że Twój brat prowadzi biznes za granicą
-biznes potężny
-chwal się że brat wysyła Ci SMSy z ofertą wyjazdu do niego, wkręci Cię na wysokie stanowisko
-chwal się czym Twój brat jeździ (nowe auta)
-na pytania czemu tu jeszcze siedzi... XD
-odpowiadaj- ja mam honor, charakter mi nie pozwala żeby pójść na łatwiznę, ja sam do wszystkiego dążę.
-pracuj u janusza za 3k miesięcznie XDD
-brak profitu

Tak, mam takiego orzecha w pracy, tak codziennie opowiada jaki to jego brat biznes prowadzi, chyba POM (poranny obchód miasta)
#pracbaza #heheszki #patologiazewsi #bekazpodludzi #gownowpis #januszebiznesu
  • 31
@comfyStefan: brat, nie brat, może to wynikać z obu stron. Jeden może mu zazdrościć i wyzywać od prywaciarzy złodziei, więc po co drugi miałby go zatrudniać na siłe, żeby jeszcze mu kłopoty robił xD
@willyfog: brat po prostu wie, że nie zatrudni typa, który się na niczym nie zna tylko dlatego, że jest jego bratem. Musiałby płacić za nic nierobienie, gość by narzekał że mało, a jeszcze by coś spierdzielił. No, ale wyobraźnia pracuje i homo sovieticus się mocno włącza.
-miej 40 lat

-chwal się w robocie, że Twój brat prowadzi biznes za granicą

-biznes potężny

-chwal się że brat wysyła Ci SMSy z ofertą wyjazdu do niego, wkręci Cię na wysokie stanowisko

-chwal się czym Twój brat jeździ (nowe auta)

-na pytania czemu tu jeszcze siedzi... XD

-odpowiadaj- ja mam honor, charakter mi nie pozwala żeby pójść na łatwiznę, ja sam do wszystkiego dążę.

-pracuj u janusza za 3k miesięcznie XDD
@Fan_Morawieckiego: To w tym dziwnego, że kolega z pracy woli pracować za pieniądze ledwie pozwalające na przeżycie niż u brata który odniósł sukces i niby oferuje mu pracę. OP prawdopodobnie też pracuje na produkcji i nie napisał, że ma gorsze zdanie o pracownikach produkcji, czy ludziach którzy nie skończyli studiów.
@willyfog: a ja mam zięcia w Holandii,który jest brygadzista i męczy mnie abym wyjechał . Zrobił bym to gdyby nie różowa która jest w ciąży.. jeszcze trochę czekania i elo