Wpis z mikrobloga

Rozwody mają zły wpływ na dusze dzieci.

Trauma z powodu rozstania rodziców jest dla dziecka gorsza niż ich śmierć.

Rozwód sprzyja popadnięcia dziecka w zachowania patologiczne w alkoholizm i narkomanię.


Tak zgadliście, to na podstawie tych argumentów Ordo Iuris forsuje swoje zmiany w prawie mające utrudnić rozwody zwykłym Polakom.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #rodzina #zwiazki #prawo #4konserwy
saakaszi - > Rozwody mają zły wpływ na dusze dzieci.
 Trauma z powodu rozstania rodzi...
  • 93
@saakaszi: oczywiście że dla dziecka rozwód to trauma, należy jednak zadac sobie pytanie czy codzienne słuchanie kłotni starych, lub co gorsza znecanie sie na matką/ojcem przez drugiego małżonka jest lepsze? Z własnego doświadczenia moge powiedziec ze przejmujemy cechy po rodzicach i mi niestety do dzisiaj pozostało szybkie #!$%@? sie. Niestety w relacjach z ludzmi takie zachowanie to gówno, szczególnie jak planujemy założyć rodzine, wtedy błedne koło sie zamyka, Stary darł morde
@saakaszi: Chciałbym zobaczyć badania, twierdzące, że rozwód sprawia, że dziecko ma większe prawdopodobieństwo nieukończenia szkoły średniej.

Zapewne te badania są bardzo rzetelne i porównują dzieci z patologicznych rodzin, które się rozwiodły i z tych, które się nie rozwiodły. Nie dopuszczam do siebie myśli, że mogło tu dojść do manipulacji i porównali dzieci z rodzin kochających się i rodzin patologicznych, w których doszło do rozwodu. Przecież prawicowe instytuty nigdy by się nie
@saakaszi co za brednie. Moi rodzice za wszelką cenę nie chcą się rozwieść, bo niby tacy z nich katolicy. Od kiedy pamiętam śpią w oddzielnych pokojach, nie jeżdżą ze sobą NIGDZIE, wiecznie kłótnie, awantury o byle gówno, mama wiecznie oczernia ojca w oczach innych, ciągłe narzekanie, histerie że popełni samobójstwo, czasami potrafiła mi dzwonić codziennie i mówić jaki to ojciec zły i niedobory dla niej. Serio ja większe lęki i zaburzenia mam
@saakaszi: ci durnie myślą, że jeśli czegoś zakażą, to tego nie będzie. Ludzie nie wezmą rozwodu, bo będzie to związane z ogromną biurokracją i załatwianiem niepotrzebnych dupereli. Takie sztuczne podtrzymywanie przy życiu. Rozstaną się i tyle, ale bez orzekania rozwodu.
Katotalibowie będą szczęśliwi, bo im się dane poprawią i ich program okaże się sukcesem, bo mniejsza ilość par zdecyduje się na rozstanie również na papierze.