Wpis z mikrobloga

Panie Glapiński, poproszę takie 50 pb co miesiąc. Mam hore banki. Tak przy okazji pozdrowienia dla morderczek co ze mną przetrwali ciężki okres na bankach od listopada zeszłego roku. Jadymy dalej w tym pociągu. Dodam tylko od siebie że od czarnego piątku w 2021 niezrealizowany zysk momentami osiagal marne 26k na tych pozycjach #gielda #banki
czasnawykopki - Panie Glapiński, poproszę takie 50 pb co miesiąc. Mam hore banki. Tak...

źródło: comment_1641311627DZaEBLHyXOEA7C3YHut36p.jpg

Pobierz
  • 17
@jakubnn: Miałeś, miałeś. Swego czasu jak zaczynałem miałem z 80k zapakowane w bankach i dosyć długo były na boczniaku a przez długo okres nawet na sporym wtedy minusie. Psycha siadła wiec sprzedałem trochę banków na małym zysku. Aliora kupowałem chyba po 23 sprzedałem po 25, 345 szt. Dobrze pamiętasz. Jak się nie miało psychy i doświadczenia to wyszło jak wyszło. Z mBankiem było podobnie. Gdybym trzymał się założonych zasad od początku
@czasnawykopki: o tym podnoszeniu stóp i zwiazanym z tym zyskiem banków kazdy od dawna wie, a banki maja ogromne wzrosty juz za sobą. zastanawiam sie czy Ty w ogole zrealizujesz ten zysk, zreszta wciaz wszystkie sa nizej niz gdy ci o tym pisalem tuz przed tą ostatnią zwałą. powodzenia, zebys wyszedl z papierow przed masowymi pozwami i protestami "nam kazali podpisac kredyt na zmiennej stopie a teraz każa placic, skandal, Z-Ł-O-D-Zi_EJ-E"
kot_morderca - @czasnawykopki: o tym podnoszeniu stóp i zwiazanym z tym zyskiem bankó...

źródło: comment_1641319473fY7KaXoQ3vSvwcdVHiXIhz.jpg

Pobierz
@kot__morderca: korekta była do przewidzenia i tak również się stało. Zysk napewno zrealizuje tylko ale przy odpowiednich dla siebie poziomach. Czy ostatnie były właściwe? Oczywiście że jak najbardziej ale niestety to przespałem. Byłyby satysfakcjonujące ale myśle że mimo wszystko jeszcze się wstrzymam i czekam do dywidendy lub zamknięcia q1. Patrząc indywidualnie na banki a nie na sam sektor to jest jeszcze pole do popisu i nadal dobry papier na solidny zarobek.