Wpis z mikrobloga

Ona woli być sama niż być w związku z Tobą oraz nie umie być w związku z Tobą. Tak interpretuj te słowa


@Wogybogy: zastanawiam się tylko czy zdaje sobie sprawę że naprawdę ona nikogo nie znajdzie bo ma po prostu psychiczne jazdy nie do zaakceptowania dla większości facetów
@Kosmiczny_pies_Kazak po prostu nic do ciebie nie czuje a gada pierdoły bo jest tchórzem jak wszyscy i boi się konfrontacji. Standardem każdego rozstania są teksty w stylu "to nie ty to ja potrzebuje spokoju", "potrzebuje być sama", "potrzebuję przestrzeni", "nie wiem co czuje", "muszę pomyśleć". To są tylko teksty mające załagodzić reakcję drugiej strony. By prawda o definitywnym rozstaniu docierała do niej powoli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kosmiczny_pies_Kazak: Kobiety mają z tym nasrane w głowie, jak nie sprzeczne sygnały to właśnie takie podchody. Bo w sumie jej głupio, że ci naopowiadała dyrdymałów o wielkiej miłości, a ta wielka miłość nie wyglądała jednak jak w filmach. Ja też byłem w takiej sytuacji i też miałem potem zrytą psychikę, a o ile lepiej bym to przeżył, gdyby prosto z mostu powiedziała, że już mnie nie kocha bo to, czy tamto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kosmiczny_pies_Kazak: Ja też trułem, ale źle zrobiłem. Trochę jak spermiak gonciarz "Kasiu wróć". Bo wydawało mi się dziwne, że zawsze było ok, a jak się popsuło to nie było chęci naprawy z jej strony. Związek był dosyć długi i to jeszcze spotęgowało efekt, szkoda mi go było po prostu.
Przynajmniej teraz mam doświadczenie i jak mi się kiedyś posypie inny związek to o nic nie będę pytał tylko się zawinę.
Trochę jak spermiak gonciarz "Kasiu wróć". Bo wydawało mi się dziwne, że zawsze było ok, a jak się popsuło to nie było chęci naprawy z jej strony. Związek był dosyć długi i to jeszcze spotęgowało efekt, szkoda mi go było po prostu.


@fred_z_zambrowa: dokładnie to samo, ale nie wstydzę się tego bo naprawdę ją kochałem a sposób w jaki mnie rzuciła zrobił mi kisiel z mózgu. Zawsze byłem wg niej idealny