Wpis z mikrobloga

Muszę się wygadać.
Kupiłem ostatnio trylogię Mafii, szczerze nie wiem czy to promocja była ale o parę orzełków taniej niż na allegro. Nie ważne. Nigdy w to nie grałem, zawsze odkładałem, zawsze to był szczyt pasma górskiego o nazwie wstyd, że nie grałem. Wiedziałem kto to tworzył, wcześniej nawet jakieś donejty rzucałem na KC:D bo widziałem filmiki z tworzenia tej gry, widziałem jakimi zapaleńcami byli ci czesi. W grę o Heńku grałem, jedyny minus to brak czeskiego dubbingu bo jak zawsze mam w dupie czy żołnierz nie istniejącego państwa brzmi lepiej w języku angielskim czy polskim tak w tej grze mi to nie pasowało. Wiem, odbiegam od tematy, więc robię zawrót o 360 stopni i wracam do mafii. Ma wady, jak są panoramy miasta z dalszej perspektywy to wygląda to jak wieża Xardasa z gothica. Samochody prezentują się bardzo dobrze, ale co najważniejsze, fabuła wciąga. Ktoś może powiedzieć, że liniowa. Ja na to myk: Assasiny teoretycznie nie są liniowe ale są bez duszy.
Jak ktoś chce pogadać, podzielić się doświadczeniami, uwagami to zapraszam do komentarzy
#gry #mafia
  • 7
@zjadacz_Cebuli: Skończyłam pierwszą część z rok temu i byłam totalnie zakochana w klimacie, głównym bohaterze, niektórych mechanikach. Z tydzień temu wróciłam do dwójki - nawet spoko, chociaż Vito mnie tak #!$%@?ł, że miałam ochotę mu jebnąć XD Jakoś historia też mnie nie porwała, a wręcz trochę wynudziła. Od wczoraj napieprzam w Mafię III i to jest gra kozak. Przyjemny model jazdy, fajnie się strzela, historia zapowiada się ciekawie :)
@zjadacz_Cebuli: Kurde dobrze, miałem chyba za duże oczekiwania ze względu na to, że to remake (może po Resident Evil 2, który kapitalnie wyszedł), bo technologicznie wyobrażałem sobie tą grę trochę lepiej niż w 30fps i takich nie do końca zgrywających się teksturach z animacjami. Historia jest dobra, jest wręcz czymś, czego nie ma na rynku gier, choć nie powiem żeby była jakoś bardzo ambitna, nie było w niej nic jakiegoś bardziej