Wpis z mikrobloga

Będziecie mieli teraz #covidianie używanie......
Jestem zrozpaczony i wściekły. Dzisiaj zmarła moja kochana ciocia. Tak wiem, Była #antyszczepionkowcy nie zaszczepiła się i krytykowała wszystkie szczepionki.
Ja jestem zaszczepiony i umówioną mam 3 dawkę.

ALe to boli.... Boli....
Była człowiekiem tak dobrym, dbała o ludzi i zwierzęta, gdy widziała krzywdę ludzką tam interweniowała, nawet do pani prezydent #lodz kiedy trzeba było.

Ale żeby było jasne za to co zrobił szpital w #zgierz będzie pozew.
Jak tak można.

W trosce o wasna kasę poświecić życie ludzkie.
Trafiliście na złą osobę i ludzi..

Za to że chęć zarobku dla Was była ważniejsza odpowiecie...

#gownowpis #zalesie
  • 5
@ztck: co mam powiedzieć, że dla kilkuset złotych za dobę pobytu bez opieki, bez leków nie pozwolili pacjenta zabrać mimo że karetka z lekarzem czekała na zewnątrz?
Że gdy się dowiedzieli o przeniesieniu od razu podłączyli ciotkę pod respirator i tłumacząc się stanem zdrowie nie pozwolili wywieść?
Że nie mieli przepisanych przez lekarzy leków, wiec nic nie podawali?
Że zamiast zapakować pacjenta do szpitala który posiadał leki na stanie (mimo że
@Franzowaty: w zgierzu na covidowy trafila matka dalekiego znajomego, babka po 80, 0 kontaktu z rodzina, nikogo nie dopuscili. Jako ze sam mam rodzine w sluzbie zdrowia to popytalem i dowiedzialem sie ze lezy pod respiratorem. Za ze 3 dni dostalem info ze kobita zmarla. I to #!$%@? ja mysialem orzekazac wiadomosc bo sie od szpitala nie dowiedzieli